• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

ÇASGEM - İş Güvenliği Uzmanı Eğitimi ( C sınıfı )

themagicboy

Kayıtlı Kullanıcı
Değerli arkadaşlar ÇASGEM tarafından verilen İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi 1 Şubat itibarıyle başlayacaktır. Eğitime kayıtlar başlamıştır. İnternetten kayıt olup
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
istenen belgeleri 10 içinde ulaşacak şekilde gönderiyorsunuz, ardından eğitimden 5 gün öncesine kadar eğitim ücretini ilgili banka hesabına yatırıyorsunuz.

Eğitim İle ilgili bizzat arayarak öğrendiğim detaylar şunlardır

- Eğitim ücreti 2800 tl
- Eğitim Süresi 6 Hafta
- Eğitim süresi boyunca çasgem misafirhanesinde (konaklama-sabah kavaltısı) + (öğle-akşam yemekleri) = 25 + 17 = 42 tl

Yani kabaca 4600 lirası olan ve iş bulma konusunda sıkıntı çeken varsa gitsin C sınıfı sertifika ile kesinlikle neticesini alacaktır. İşe girince 3 aylık maaş ile amorti eder sonrasında da yolunuza devam edersiniz.

Bu eğitime katılamayacaklar varsa yaklaşık 2 ay sonra yeni bir eğitim daha vermeyi planlıyorlarmış, bilginize sunuyorum.