Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ÇASGEM - İş Güvenliği Uzmanı Eğitimi ( C sınıfı )

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında themagicboy tarafından paylaşıldı.

1. themagicboy

themagicboy CMNet Üyesi

Değerli arkadaşlar ÇASGEM tarafından verilen İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi 1 Şubat itibarıyle başlayacaktır. Eğitime kayıtlar başlamıştır. İnternetten kayıt olup http://www.casgem.gov.tr/igut.php?cid=6 istenen belgeleri 10 içinde ulaşacak şekilde gönderiyorsunuz, ardından eğitimden 5 gün öncesine kadar eğitim ücretini ilgili banka hesabına yatırıyorsunuz.

Eğitim İle ilgili bizzat arayarak öğrendiğim detaylar şunlardır

- Eğitim ücreti 2800 tl
    - Eğitim Süresi 6 Hafta
    - Eğitim süresi boyunca çasgem misafirhanesinde (konaklama-sabah kavaltısı) + (öğle-akşam yemekleri) = 25 + 17 = 42 tl

Yani kabaca 4600 lirası olan ve iş bulma konusunda sıkıntı çeken varsa gitsin C sınıfı sertifika ile kesinlikle neticesini alacaktır. İşe girince 3 aylık maaş ile amorti eder sonrasında da yolunuza devam edersiniz.

Bu eğitime katılamayacaklar varsa yaklaşık 2 ay sonra yeni bir eğitim daha vermeyi planlıyorlarmış, bilginize sunuyorum.

ÇASGEM - İş Güvenliği Uzmanı Eğitimi ( C sınıfı ) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İstanbul'da İSG Uzmanı Eğitimi

Arkadaşlar İstanbul'da isg uzmanı eğimitimini ve belgesini alabileceğim bir yer var mı? İnterneten araştırdım ama bulduğum yerler hep Ankara'da. Maalesef şehir dışına çıkma imkanım yok. Bir de C sınıfı belge için ne kadar bütçe ayırmam gerekir ona göre hazırlanmam gerek. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
  2. C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavı

Arkadaşlar Merhaba, Nasılsınız? :) Her zaman oldugu gibi cevremuhendisleri.net teki arkadaşlarımın bana yardımcı olabileceğini düşündüğümden yine sizinle bir konuyu paylaşmak istedim.:) Biliyorsunuz 13 mayıs 2012 tarihinde C sınıfı İş Güvvenliği Uzmanlığı Sınavı var. Bursa'da Zirve Osgb ye kayıt oldum ve 13 ocak ta uzaktan eğitim programım 28 ocaktada yüzyüze eğitim programım başlıyor......
  3. Antalya 24.05.2014 tarihindeki c sınıfı isg sınavına hazırlık eğitimi

Antalya' da 24.05.2014 tarihindeki sınav için uygun fiyatla C sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi almak isteyenler sitemiz üzerinden veya aşağıdaki iletişim bilgilerinden bana ulaşabilirler.. Not: 24.05.2014 deki C sınıfı sınavına başvurabilmek için son 2 gün :) (14-15.02.2014) m.can.avsar@gmail.com m.can.avsar@cmo.org.tr 0530 403 67 41 0506 877 7118