Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çasgem

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Tuğçe Kökbaş tarafından paylaşıldı.

1. Tuğçe Kökbaş

Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

Arkadaşlar elinde çasgemin c sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitim notları olan var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim.

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

RISKMED tarafından hazırlanan eğitim notları ektedir.

Ekli Dosyalar:

3. Tuğçe Kökbaş

Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

Teşekkur ederım fatıh bey ben şuanda eğitimine gidiyorum çasgemin ama notları vermeyeceklermiş onun notları olsa daha iyi olur benim için dersleri takip edebilmem açısından

4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

ARAS iş güvenliği firması notlarına ekten ulaşabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

5. okko

okko CMNet Üyesi

Teşekkürler elinize sağlık

6. cemba82

cemba82 CMNet Üyesi

Fatih Bey teşekkürler.

Çasgem konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ÇASGEM - İş Güvenliği Uzmanı Eğitimi ( C sınıfı )

Değerli arkadaşlar ÇASGEM tarafından verilen İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi 1 Şubat itibarıyle başlayacaktır. Eğitime kayıtlar başlamıştır. İnternetten kayıt olup http://www.casgem.gov.tr/igut.php?cid=6 istenen belgeleri 10 içinde ulaşacak şekilde gönderiyorsunuz, ardından eğitimden 5 gün öncesine kadar eğitim ücretini ilgili banka hesabına yatırıyorsunuz. Eğitim İle ilgili bizzat arayarak...
  2. ÇASGEM'in başına bişey mi geldi?

ÇASGEM'i neredeyse her gün arayıp bir sonraki İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitiminin ne zaman düzenleneceğini soran biri olarak son 1 haftadır yoğunluk nedeniyle arayamadım. Önceleri birilerine bağlar eğitim düzenlenip düzenlenmeyeceğiyle ilgili bir şeyler söylerlerdi hiç yoktan. Sonra kimse yoksa bile güvenlik cevap verirdi. 2 gündür telefon da düşmüyor. Bilgisi olan var mı?
  3. ÇASGEM Eğitimle İlgili İşlemler

Daha önce ÇASGEM'de İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi almış olan arkadaşlara sormak istiyorum. Eğitimlere kayıt yaptırıldığında bilgi amaçlı olarak geri dönülüyor mu? Ya da kimden bilgi alabiliyoruz, bilgisi olan var mı? İnternet sayfalarından eğitim başvuru formunu doldurmuştum. Buna istinaden istenilen evrakları kargo ile kendilerine de göndermiştim. Şimdi açılan eğitimle ilgili ücreti de...