Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ÇASGEM'in başına bişey mi geldi?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında cemba82 tarafından paylaşıldı.

1. cemba82

cemba82 CMNet Üyesi

ÇASGEM'i neredeyse her gün arayıp bir sonraki İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitiminin ne zaman düzenleneceğini soran biri olarak son 1 haftadır yoğunluk nedeniyle arayamadım.

Önceleri birilerine bağlar eğitim düzenlenip düzenlenmeyeceğiyle ilgili bir şeyler söylerlerdi hiç yoktan. Sonra kimse yoksa bile güvenlik cevap verirdi. 2 gündür telefon da düşmüyor.

Bilgisi olan var mı?

2. superjax

superjax CMNet Üyesi

3. cemba82

cemba82 CMNet Üyesi

ÇASGEM'in başına bişey mi geldi? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ÇASGEM - İş Güvenliği Uzmanı Eğitimi ( C sınıfı )

Değerli arkadaşlar ÇASGEM tarafından verilen İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi 1 Şubat itibarıyle başlayacaktır. Eğitime kayıtlar başlamıştır. İnternetten kayıt olup http://www.casgem.gov.tr/igut.php?cid=6 istenen belgeleri 10 içinde ulaşacak şekilde gönderiyorsunuz, ardından eğitimden 5 gün öncesine kadar eğitim ücretini ilgili banka hesabına yatırıyorsunuz. Eğitim İle ilgili bizzat arayarak...
  2. Google'a kız kardeş geldi

Çin'de ismi kız kardeş anlamına gelen ''ciecie''yi anımsatan ''Goojje'' adlı bir arama motoru kuruldu Çin ile internet arama motoru Google arasında yaşanan sansür ve siber saldırı krizinin ardından, Çin'de ismi kız kardeş anlamına gelen "ciecie"yi anımsatan "Goojje" adlı bir arama motoru kuruldu. BBC Çince servisinin haberine göre, "Goojje.com" internet...
  3. Çasgem

Arkadaşlar elinde çasgemin c sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitim notları olan var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim.
  4. ÇASGEM Eğitimle İlgili İşlemler

Daha önce ÇASGEM'de İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi almış olan arkadaşlara sormak istiyorum. Eğitimlere kayıt yaptırıldığında bilgi amaçlı olarak geri dönülüyor mu? Ya da kimden bilgi alabiliyoruz, bilgisi olan var mı? İnternet sayfalarından eğitim başvuru formunu doldurmuştum. Buna istinaden istenilen evrakları kargo ile kendilerine de göndermiştim. Şimdi açılan eğitimle ilgili ücreti de...
  5. Üds ve kpds kalktı yerine yds geldi

ÖSYM, bu yıldan itibaren yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemeye yönelik olarak sadece Yabancı Dil Bilgisi Seviye Belirleme Sınavı'nı (YDS) yapacağını, ÜDS ve KPDS gibi diğer yabancı dil seviye belirleme sınavlarını yapmayacağını bildirdi. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), bu yıldan itibaren yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemeye yönelik olarak sadece Yabancı Dil Bilgisi...