Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çbs şifresi gelmeden dilekçe işlemleri

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Gizem Gider tarafından paylaşıldı.

1. Gizem Gider

Gizem Gider CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba sorumla ilgili bir konu göremediğim için başlık açtım. Sorum daha şifre alınmadan il müdürlüğü uygunluk yazılarının alınması için dilekçe ile başvuruda bulunmakta problem var mıdır yoksa şifre gelmesi beklenmelidir? Bana kalırsa herhangi bir problem olmamalıdır, çünkü uygunluk yazılarını alıp sonradan sisteme girmesi gerçekleşiyor ama bir de sizlere danışmak istedim.

2. Rıfat Yıldırım

Rıfat Yıldırım CMNet Üyesi

Gizem hanım demiş olduğunuz gibi bunlar farklı şeyler olduğu için herhangi bir sorun çıkmayacaktır. Ben 6 tesisimin İl Uygunluk yazısını sizin demiş olduğunuz gibi ÇBS şifrem olmadan aldım. hatta 3 tesisimin Valilik Tespit Tutanaklarını da bu şekilde aldım. Bu nedenle sıkıntı olmayacaktır diye umuyorum. Ama ilden ile değişiklik gösteriyorsa bilemem.

3. Gizem Gider

Gizem Gider CMNet Üyesi

Rıfat bey deneyimlerinizi paylaşıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. İçim rahatladı:)

4. Rıfat Yıldırım

Rıfat Yıldırım CMNet Üyesi

Çbs şifresi gelmeden dilekçe işlemleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. E-Devlet şifresi ve mobil imza

Mobil imza başvurusunda bulundum. Yakın zamanda benimde bir mobil imzam olacak. Mobil imzanın nerde ve nasıl kullandığımızı biliyorum lakin bir de e-devlet şifresi denen bir olay varmış bır de, onu anlayabilmiş değilim. Çünkü çevre orman müdürlüklerinde bana mobil imzadan değil e-devlet şifresinden bahsediyorlar. ve karmaşa başlıyor. bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa ve yardımcı...
  2. Ambalaj şifresi

Bir firmamızın aynı vergi numarası ve aynı isim altında, iki ayrı şehirde iki farklı tesisi bulunmakta. Bu tesislerden önce açılanın ambalaj şifresi bulunmaktadır ve geçmiş yıllarda ambalaj bildirimi de yapılmıştır. Fakat 2.tesis için ambalaj şifresi almak için il çevre müdürlüğüne dilekçe verdiğimizde, bir vergi numarasına bir şifre verildiği - 2. tesis için şifre verilemeyeceği söylendi ve...
  3. Moskova'nın Şifresi: Temel

Sümela’nın Şifresi-Temel’in devamı olarak tasarlanan Moskova’nın Şifresi: Temel filminin başrollerini ilk filmde olduğu gibi Alper Kul ve Aslıhan Güner paylaşıyor. Kadroda Salih Kalyon, Ruhi Sarı ve Çetin Altay ikiliye destek olan isimler arasında yer alıyor. Çekimlerinin ilk etabı Rusya'da yapılan film Moskova'dan Trabzon'a uzanan ve bolca güldürü vaad eden bir yanlışlıklar komedyası....
  4. Online sistem kullanıcı adı ve şifresi

Arkadaşlar; danışmanlığını yapmaya yeni başladığımız firmanın kullanıcı adı ve şifreleri elimizde yok. tekrar bir talep mi oluşturalım yoksa dilekçe ile il çevreden öğrenebilirmiyiz var olan kullanıcı adı ve şifreyi
  5. Bakanlık dilekçe

Arkadaşlar, Daha önceden yapılıp yapılmadığını bilemiyorum. Ama Çevre Mühendisleri olarak hakkmızı korumak için herkez bakanlığa bir dilekçe yazsa nasıl olur. (Şuan kaç adet Çevre Mühendisi varsa) hepsi bir adet dilekçe yazabilir. Çevre Mühendislerinin haklarının sürekli diğer mühendislik dallarına paylaştırılması, Sanayicinin gözünde Çevre Mühendisinin kıymetinin olmadığı, (Çevre görevlileri...