Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çbs sistemi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında dilek kaya tarafından paylaşıldı.

1. dilek kaya

dilek kaya CMNet Üyesi

Arkadaşlara sorum şu
    cevresel bilgi sistemine kayıt oluşturmak için girdiğinizde başvuru formu istiyo başvuru formunu doldurup tesisi ile ilgili uygulamaları girdikten sonra kaydetmeniz isteniyor.Ve il çevre ve şehircilik müdürlüğünden kullanıcı adı ve parola geleceği söyleniyor.Bu aşamada işlemleri sonlandır butonu gösteriyor ve burayı tıkladığınızda sayfa başa dönüyor şimdi bu çevre ye ulaşmışmı oluyor yoksa o formla beraber elden başvuru mu vermek gerekiyor.Yardımcı olursanız sevinirim.

2. S.Gönenç Çalıcı

S.Gönenç Çalıcı CMNet Üyesi

Başvuru formunun çıktısını imzalatıp içom a götürmeniz gerekiyor diye biliyorum.

3. dilek kaya

dilek kaya CMNet Üyesi

peki daha önce aldığımız tabs kullancı adı ve şifre iptalmi eski alınanlar

4. S.Gönenç Çalıcı

yanlız oradaki adres bilgileri falan değiştirilemiyor. Yanlış ise ne yapmamız gerekiyor? Bir bilginiz var mı?

5. S.Gönenç Çalıcı

O konuda bir bilgim yok. Üzgünüm

6. Özge Besli Aytek

Özge Besli Aytek CMNet Üyesi

Merhaba,

Aynı problem bendede mevcut,
    Tesis bilgileri güncellenebilirken, firma kayıtlarındaki eski firma ismi,adres ve vergi numarası bilgileri değiştirilemiyor,

Konu ile ilgili bakanlığa mail attım ama henüz cevap alamadım.

Bilgiler değişmediği için çıktı alıp içom'a gidemiyorum.

Bilgisi olan varsa bende yardım isteyeceğim...

7. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Çbs sistemi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gaz Dedektör Sistemi

Mrb arkadaşlar,sorumlu müdürlük yaptığım benzinliğe gaz dedektörü sistemi kurulmasıyla ilgili ihtarname gelmiş.benm bildiğim kadarıyla dispenser ve tank sahasına yerden 20 cm yüksekliğinde lpg dedektörü olan gaz alarm sistemi konulmalı.yanlış bişey yapmak istemiyorum.eksik yada yanlış bildiğim bişey olabilir.bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi???
  2. Atık Ambalaj Sistemi- Çevre Bilgi Sistemi İşlemleri Hk.

[FONT=book antiqua]Arkadaşlar Atık Ambalaj Sistemiyle ilgili Çevre Bilgi Sistemi işlemleri şu şekildedir; [FONT=book antiqua]BELEDİYE İÇİN ATIK AMBALAJ SİSTEMİ; [FONT=book antiqua]http://online.cevre.gov.tr/ adresine giriş yapın. "Kayıt Başlangıç" tıklayarak "Belediye (Sadece Atık Ambalaj ve Belediye Atıkları Uygulamaları için)" seçimini yaparak kaydı tamamlayın ve...
  3. Atık beyan sistemi ve çevre bilgi sistemi

iyi çalışmalar.çevre bilgi sistemi ve atık beyanı için kullanıcı kodu ve şifresi almamıza ragmen firmanın girişi yapıldıgı zaman atık beyan formları çıkmamaktadır ne yapmamız gerekir.?
  4. Ambalaj atık sistemi

bakanlığın ambalaj atıkları sistemine bugün giriş yapamıyorum. benden başka sorun yaşayan var mı?
  5. Çevre bilgi sistemi üzerinden, atıksu arıtma tesisleri bilgi sistemi (aat) sekmesi

Çevre Bilgi Sistemi üzerinden, Atıksu Arıtma Tesisleri Bilgi Sistemi (AAT) sekmesine, Atıksu arıtma bilgilerini, Atıksu giriş ve çıkış özelliklerini BÜTÜN FİRMALAR GİRMEK ZORUNDA MI?