Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çbs sorunu

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Çağdaş Nikbay tarafından paylaşıldı.

1. Çağdaş Nikbay

Çağdaş Nikbay CMNet Üyesi

merhabalar;
    Danışmanlık firması olarak hizmet veriyoruz. ÇBS'de sorunumuz var. İl müdürlüğünün ÇBS'de kayıtlı değiliz. Ancak ''yeni kayıt'' deyip bizi eklediklerinde firma bilgilerimiz çıkıyor. o yüzden bizi silip tekrar kayıt da yapamıyorlar;zira kayıtlıyız. ama memur ÇBS'yi açıyor bizim firma yine yok. sorun nedir anlamadılar. bakanlık da telefonları açmıyor. biz kendimiz ÇBSye giriyoruz. firma işlemleri dediğimizde ''firma bilgilerine ulaşılamadı'' uyarısı çıkıyor. bilgileri güncelle dediğimizde. bilgiler çıkıyor. sorun yok.ama sistemden cıkıp tekrar girdiğimizde tekrar bilgilerin silindiğini, ''firma bilgilerine ulaşılamadı'' uyarısının tekrar çıktığını görüyoruz. bu böyle sürekli oluyor. ÇBS de sorun olduğu için de İzin lisans sisteminde işlem de yapamıyoruz. yardımcı olabilirseniz sevinrim. kolay gelsin

2. Alper Bilgin

Alper Bilgin CMNet Üyesi

Vergı numarasını almam mumkun mu?

3. İbrahim Uysal

İbrahim Uysal CMNet Üyesi

Alper Bey, bu konuya benzer de size özel mesaj göndermiştim. problem kısmen çözüldü.aksaklığı devam eden yerler var. Merak ettiğim bi konu: orman ve su işlerine geçtiniz, iyi güzel bize yardımcı oluyorsunuz teşekkür ederiz ama çevreden kimseyi bulamayacak mıyız yada bu problemler için yazılı mı başvuracağız.

4. Alper Bilgin

Alper Bilgin CMNet Üyesi

Yenı bır fırmayla sozlesme ımzalanıncaya kadar sızlere yardımcı olabıleceklerını sanmıyorum. Bakanlık bılgı ıslemde bu konulara hakım bır arkadas var o da bır sorun oldugunda benı arıyor. Bır sure boyle sıkıntı yasayacaksınız malesef.

Çbs sorunu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Deneyimsizlik sorunu.

Selam arkadaşlar ben 2007 sakarya üniversitesi çevre mühendisliği bölümü mezunuyum.bu zamana kadar görüşmeye gittiğim her işvern her i.k. Yetkilisi deneyimsizsiniz üzgünüp deyip kapıları kapatıyorlar.işe alınmayarak nasıl deneyimli hale gelebilirim gerçekten merak ediyorum.görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim...
  2. Kapasite sorunu

Arkadaşlar merhaba , öncelikle yeni katıldım hepinize kolay gelsin diyorum. benim bir sorunum var bi maden firmasında işe girdim ve dosyalarını inceliyorum şimdilik. Proje tanıtım dosyalarında verilen üretim miktarları ile MİGEM'e gönderilen üretim raporları arasında büyük farklar var. Yani yıllık bi ocaktan 20.000 ton üretim olcak diye gösterilmiş fakat 70.000 ton üretilmiş ve devlet hakkı...
  3. VEKALET ATAMA SORUNU

Arkadaşlar merhaba; Firmaya vekalet atamaya çalıştığım vakit aşağıdaki sorun karsıma cıkıyor Konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum
  4. Nötralizasyon sorunu

Merhaba, ph'ı 11 olan ve 100 m3 dengeleme havuzunda ph'ı 7'ye düşürülmesi gerek bir atıksuyum var. 1- Nötralizasyon için % 50'lik H2SO4 kullanılacak d= 1,4 g/ml 2- Seçilen karıştırıcının özellikleri, Nötralizasyon hesabında ve karıştırıcı özelliklerinde yardımcı olursanız sevinirim.