Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çdyb başvuruları yapılabiliyor mu?

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Yasemin Kocabey tarafından paylaşıldı.

1. Yasemin Kocabey

Yasemin Kocabey CMNet Üyesi

Yeni bir yönetmelik taslağı çıktı bildiğiniz üzere ve bu taslak çıktığı için çevre danışmanlık yeterlilik başvuruları askıya alındı diye duydum. Ben de yeni açılacak bir danışmanlık firmasında işe başladım durum hakkında bilgisi olan var mı?

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Yönetmelik taslağı yasalaşırsa firmanın kapanma durumu söz konusu olabilir şartları sağlayamazsanız.

3. Yasemin Kocabey

Şartları sağlayabilme adına bir alternatifimiz var. Bizim gibi 1 danışmanlık firması daha var birleşerek şartları sağlayabiliyoruz. Başvuruları değerlendirmiyorlar diye birşeyler duydum o aklıma takılmıştı.

4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

O konuda bir duyum almadım açıkçası..

5. Yasemin Kocabey

Çdyb başvuruları yapılabiliyor mu? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. danışmanlık yeterlilik başvuruları

çevre danışmanlık yeterlilik belgesi başvuruları kaç günde sonuçlanıyor?Tebliğde belirtildiği gibi 15 günde belge çıkıyor mu?
  2. TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi 2012 Staj Başvuruları

Başvurular: 19.03.2012 09:00 - 01.04.2012 24:00 http://www.mam.gov.tr/
  3. GDO başvuruları geri çekildi!

[FONT=Verdana][SIZE=28px][COLOR=#003300]Türkiye Bayrama Afiyetle Giriyor: GDO başvuruları geri çekildi! Kampanya'ya destek veren herkese yürekten teşekkürler. Greenpeace' in Facebook sayfasından verdiği linlerle gıda firmalarına mesaj yağdıran herkes kendini kutlayabilir. Direnen Algida,Ülker ve Eti gibi firmalar bile pes etmiş artık. Her zaman söylüyorum sosyal medyanın gücünü asla...
  4. Kpss-2013/4 ve 5 başvuruları başlıyor

DUYURU (17 Aralık 2013) Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Yapmak İçin Adaylardan Tercih Alınması [COLOR=#ff4d4d]Çevre ve ŞehircilikBakanlığının 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edeceği sözleşmeli pozisyonlara yerleştirme yapmak amacıyla adaylardan tercih alınacaktır. Tercih işlemleri 20 Aralık 2013 tarihinde...
  5. Çevre görevlileri vize başvuruları ve eğitim şartı

"Çevre Görevlisi, Çevre yön. Bir. ve Çevre Dan. Fir. Hakk." yönetmeliğinin 15. maddesinin 2. fırkasında da geçtiği üzere: "(2) Çevre görevlileri tarafından yapılacak vize baş vurularında 17 nci madde gereğince eğitim alındığına dair belgenin sunulması zorunludur." Eğitim almak ve belgelemek zorundayız. Bu eğitimlerden nasibini alan var mı? veya hakkında bilgisi olan var mı?.