Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çdyb unvan değişiliği

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Ahmet Doğanay tarafından paylaşıldı.

1. Ahmet Doğanay

Ahmet Doğanay CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar;

Çevre Danışmanlık Yeterlilik Belgesi "Unvan Değişikliği" sonucu oluşturulacak yeni belgede; düzenleme tarihi aynı mı kalır, yoksa unvan değişikliği yapılan tarih ile güncellenir mi?
    Bilgisi olan arkadaşların bilgilerini rica edeceğim.

2. Adres değişikliği yaptığımızda belgemizi yenilemiştik. Düzenlenme tarihi değişti ancak geçerlilik tarihi aynı kaldı. Sanırım unvan değişikliğinde de (vergi no değişmediyse) aynısı olur.

3. Ahmet Doğanay

Ahmet Doğanay CMNet Üyesi

Teşekkür ederim bilgilendirme için.

4. ondesduygu

ondesduygu CMNet Üyesi

Bizde unvan değişikliği yaptık. Aynı şekilde belge veriliş tarihi değişti, geçerlik süresi aynı kaldı.

5. Mehmet Zengin

Mehmet Zengin CMNet Üyesi

yasemin bizim denetim odu bitti

Çdyb unvan değişiliği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ünvan Değil, İnsan Çalışır

İNSAN MI ÇALIŞIR, ÜNVAN MI? Ünvanlar sayfalarca uzayıp gidiyor. Ünvanlar bir şey değil de onlara yüklenen anlamlar ortalığı karıştırıyor. Geçenlerde eğitim uzmanı bir arkadaşım "Koordinatör mü daha yukarıdadır, Direktör mü?" diye sordu. Ben de "kimi yukarıya koyduysan odur" dedim. 20 yıllık meslek hayatım süresince ünvandan kaynaklı demotive durumlara o kadar tanık oldum...
  2. Ünvan Değişikliği

Arkadaşlar; Herhangi bir konulu ÇEVRE İZNİ alıp unvan değişikliği için tekrardan başvuru yapan, Süreç Hakkında Bilgisi olan varmı?
  3. Çdyb başvuruları yapılabiliyor mu?

Yeni bir yönetmelik taslağı çıktı bildiğiniz üzere ve bu taslak çıktığı için çevre danışmanlık yeterlilik başvuruları askıya alındı diye duydum. Ben de yeni açılacak bir danışmanlık firmasında işe başladım durum hakkında bilgisi olan var mı?
  4. Unvan değişikliği [atık bildirimleri hk.]

Merhaba Arkadaşlar; A firmasının bildirimlerini yaparken; Firmanın sadece unvanı (B) değişmiştir (üretim, kapasite, adres vs. aynı). A Firmasının Ambalaj Bildirim ve Çevre Bilgi Sistemlerine girdiğimde firma bilgilerini güncellemek istiyorum, lakin ÇBS sisteminde sadece tesis bilgilerini güncelleyebiliyorum, firma bilgileri pasif. Ambalaj Bildirim Sisteminde de bazı bilgileri...
  5. Çed de ünvan değişikliği

Merhaba arkadaşlar, bir arsada ÇED kapsam dışıdır yazısı alınmış. Bu arsa daha sonra başka firmaya satılmış ve satın alan firmada aynı işi yapacak. Arsa aynı değişik olan hiçbir şey yok. ÇED kapsam dışıdır yazısının şirket isminin değiştirilmesi için il çevreye dilekçe mi verilmesi gerek yoksa sıfırdan müracat edilecek . ÇED yazısı alınması için. Bu konuda bilgi verir misiniz