Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çed anketi

Konu, 'Anketler ve Araştırmalar' kısmında Meltem OSMANOĞLU tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Meltem OSMANOĞLU

Meltem OSMANOĞLU CMNet Üyesi

2. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

3. anakinskywalker

anakinskywalker CMNet Üyesi

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Anket iyi niyetle hazırlanmış ama ben neye hizmet ettiğini anlamadım?

Bir kere sorular yetersiz
    Bu sorulara verilen cevaplardan elde edilecek veriler çok anlamlı olmayacaktır sor zenginliği arttırılmalı ve datylandırılmalı
    Sorunların yayımlandığı web sayfası zanetn genel olarak çevre mühendislerinin ziyaret ettiği bir sayfa olduğu için bazı sorular anlamsız kalıyor. Global bir anket gibi yayımlanmalı.(belki bir anket şirketi tarafından yapılmalı)
    Birden fazla cevabı olan sorular var ava cevap hakkı bir tane çok cevaplı soru seçenekleri arttırılmalı ve çoklu cevaplar verilebilmeli.

İlk bakışta bendeki izlenimler bunlar.

5. Meltem OSMANOĞLU

sanırım amaç ced ile ilgili bilgi seviyesini ölçmek
    onun için basit bir anket hazırlamışlar

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Bence yanlış platforda ölçüyorlar

Sokakta ölçmeleri lazım :)

7. Meltem OSMANOĞLU

önce çevre müh ölçmekte gerek tüm çevre müh sizce bunları bilebiliyorlarmı?

bana il çevre müd. uygunluk yazısı aldıktan sonra gfb beklemeden faaliyete başlayalım diyen çevre müh var ....

8. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Normal bir sistemde onların denetimlerde puanlama sistemi ile veya benzeri sistemler ile ölçülmesi gerekir, daha doğrusu daha sağlıklı olur.

Burda cevap verenlerin çevre mühendisi olup olmadığı, çevre görevlisi olup olmadığı, vatandaş olup olmadığı bunların yüzdeleri bile belli olmadığı için sağlıklı sonuç alamazlar demek istediğim o. yoksa çalışma güzel.

9. Meltem OSMANOĞLU

hım evet o konuda haklısınız ;)