Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çed bitirme ödevi

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında mehmet_3501 tarafından paylaşıldı.

1. mehmet_3501

mehmet_3501 CMNet Üyesi

mrb ,
    bitirme ödevim: herhangi bir yerin çed örneği.
    bu kapsamda belli firmaların proje tanıtım veya genel formatta hazırladığı raporlardan yararlanmak istiyorum. bu kapsamda telif açısından bir sorun yaşar mıyım(kaynak göstermek istemiyorum)?

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Bitirme tezinde kaynakça koymayacak mısınız ?

3. mehmet_3501

mehmet_3501 CMNet Üyesi

sorum biraz burdan kaynaklanıyor. ödevde bu tür ticari kuruluşların çalışmalarını kaynak gösterebiliyor muyum. göstermem durumunda bir sorun olur mu

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Kimsenin aleyhinde bir yazı olmadıktan sonra birşey olmaz ;) ticari firmalar için reklam bile olur bu.

Bence gidip bitirme tezim için firmanızı seçmeyi düşünüyorum kaynak kısmına sizi ekleyeceğim dolayısıyla sponsor olur musunuz diye bu durumu lehinize çevirip bitirme ciltletme vs gibi masrafları karşılayabilirsiniz sizin ikna kabiliyetinize kalmış :)

Çed bitirme ödevi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bitirme ödevi

bitirme ödevi ile ilgili konu lazım yardım
  2. Bitirme ödevi yardım

Metal end. atıksularının geri kazanımı üzerinde çalışıyorum. Gittiğim bir fabrikadar mevcut. Fabrika ile ilgili geri kazanım çalışmalarını 2 dönem bitirmeye işleyeceğim.Şuan yaptığım deneylerde 2 dönem işlenecek. Şuan litarütür çalışması yapmam lazım. Metal end. ve atıksularının geri kazanımı ile ilgili yardımcı olabilecek varsa sevinirim....
  3. Bitirme ödevi

lisanslı atık toplama/ayırma tesisinin yetersiz olması ne gibi sorunlar doğurur? bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim
  4. Bitirme ödevi

Bitirme konum arıtma çamurunun bertarafında yapılan depolama işlemi maliyeti .. Arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. ilginiz için çok teşekkürler..
  5. Bitirme ödevi

Bitirme konum atıksulardan biyolojik yöntemlerle fosfor giderimi acaba bu konuda kaynak olabilecek kitap dergi ve içindekiler kısmını nasıl hazırlamam hususunda yardımcı olabilir misiniz, şimdiden teşekkür ederim..