Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çed gerekli değildir alınan tesisin taşınması?

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında Nermin Tuğralı tarafından paylaşıldı.

1. Nermin Tuğralı

Nermin Tuğralı CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar,
    çed gerekli değildir alınmış bir tesis 1 km kadar mesafede başka bir araziye taşınacak. alınan Çed gerekli değildir kararı geçerli olur mu? tesis kapasitesi, makina ve işleyişi tamamıyle aynı herhangi bir değişiklik yok. yardımlarınızı bekliyorum.

herkese iyi çalışmalar...

2. Mihri

Mihri CMNet Üyesi

adres değişikliği olduğundan dolayı yeniden yeni adrese göre Çed Gerekli Değildir kararı almanız gerekiyor.

Arzu Doğan bunu beğendi.
  3. E.Onur Özçiçekçi

E.Onur Özçiçekçi CMNet Üyesi

ÇED doğrudan yer ile ilişkilidir. mihri haklı yeniden alınmalı.

4. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Adres değişikliğinden ötürü görüş istediğinizi belirtiniz.
    İş akım şeması, kapasite raporu, eski çed yazınızı, vaziyet planını eklere koyunuz.
    Tesise gelip incelemeden bile ÇED görüşünü tarafınıza iletebilirler.

5. Mihri

Mihri CMNet Üyesi

Görüş istese bile yeniden PTD hazırlamalarını isteyecekler ;)
    Aynı durumu bir kaç ay önce ben de yaşadım.

Çed gerekli değildir alınan tesisin taşınması? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çed gerekli değildir belgesi

Merhaba, ''Çed gereklİ deĞİldİr'' belgesİ almiŞ petrol ÜrÜnlerİ Üreten bİr fİrmanin kapasİte artiŞina gİtmesİ Üzerİne Çed İÇİn nasil bİr yol İzlenmelİdİr. İl Çevre mÜdÜrlÜĞÜne sunulmasi gereken evraklar nelerdİr. Yardimlariniz İÇİn teŞekkÜrler.
  2. GFB alınmış tesisin el değiştirmesi

Arkadaşlar Merhaba; Geçici Faaliyet Belgesi alınmış olan bir tesisin (aynı adreste aynı faaliyeti yapmaya devam etmekle beraber) sahibi değişmiştir. Yani şirket ünvanı, vergi no'su tamamen başka olan bir şirkete devir edilmiştir. Böyle bir durumda ne yapılmalı? GFB iptal edilip yeni şirket ünvanıyla yeniden mi başvurulmalı yoksa GFB devri söz konusu oluyor mu? Yardımcı olabilirseniz çok...
  3. Çed gerekli değildir kararı alınırken..

arkadaşlar Çed gerekli değildir kararı almak için Taahhütname örneği olan varsa acil paylaşabilir mi teşekkürler..
  4. Okulda alınan sertifikalar

ISO 9001:2008 Kalite Yönetiim Sistemi Serifikası ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası ISO 19001:2011 İç Tetkiççi Sertifikası OHSAS 18001:2007 İSG ve Risk Analizi yakın zaman da okulda bu sertifikaların verildiği bir egitim var sizce gereklimidir 3. sınıf ögrencısıyım ilerde işe yarar mı?
  5. Çed gerekli değildir güncellenmesi

Merhaba, 2007'de alınmış olan ÇED Gerekli Değildir belgemizi güncellememiz için gerekenleri söyleyebilecek bir arkadaşım var mı ?