• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çed gerekli değildir raporu

yukselaydinc

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
organikkimya
merhaba arkadaşlar,
çalıştığım tesis için çed gerekli değildir izni alınmış, bunun raporu olması gerekli bildiğim kadarı ile fakat bu raporu bulamıyorum. Bu raporu nereden tekrar alabilirim yapılması gerekenler nelerdir bilginiz varmı?

ÇED Gerekli Değildir yazısının dağıtım listesinde raporu(Proje Tanıtım Dosyası) hazırlayan firmanın bilgileri var ise firmaya ulaşıp dijital kopyasını isteyebilirsiniz. Eğer üst yazı yok sadece belge varsa Çevre İl Müdürlüğü ile görüşüp çalıştığım şu firmaya şu tarih ve şu belge no ile ÇED gerkeli değildir verilmiş, kim hazırlamış bu raporu diye görüşürseniz onlardan da öğrenebilirsiniz. Ama genelde bize ne kardeşim kaybetmeseydiniz üst yazıyı işimiz gücümüz var bakamayız tavrına da girebiliyorlar, o yüzden aranızı sıcak tutmaya çalışın derim. kolay gelsin..

@Tunç Bozkurt
Teşekkürler Tunç bey, raporu hazırlayan firma belli aslında onlardan istedim fakat 1 haftadır yanıt alamadım,acele etmek istedim birde dediğiniz gibi il çevre ile görüşeyim.