Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çed görüşü almak için yeterlilik belgesi şart mı?

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında Tuğba Gök tarafından paylaşıldı.

1. Tuğba Gök

Tuğba Gök CMNet Üyesi

Arkadaşlar Merhaba,
    Danışmanlık firması Çed için yeterlilik belgesi almadan çed görüşü isteyebilirmi?ya da Faaliyette olan bir tesis kendisi çed görüşü için başvuru yapabilirmi?

2. Müjdat Öner

Müjdat Öner CMNet Üyesi

Cevap: Çed Görüşü Almak için yeterlilik belgesi şartmı?

Evet ced gÖrÜŞÜ baŞvurusu yapabİlİrsİnİz.baĞli olduĞunuz İl Çevre nİn İnternet sİtesİnden baŞvuru dİlekÇesİ ve dİlekÇe ekİnde İstenen belgelere ulaŞabİlİrsİnİz.

3. Tuğba Gök

Tuğba Gök CMNet Üyesi

Cevap: Çed Görüşü Almak için yeterlilik belgesi şartmı?

Teşekkürler.

Çed görüşü almak için yeterlilik belgesi şart mı? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre danışmanlık yeterlilik belgesi

Arkadaşlar çevre danışmanlık yeterlilik belgesi alınması için bakanlığa elektronik ortamda başvuru yapıldıktan sonra bakanlık tarafından bir denetim yapılıyor mu? Bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.
  2. Çevre Danışmanlık Yeterlilik Belgesi

Herkese merhabalar. Arkadaşlar biz iki arkadaş danışmanlık firması kurduk. Arkadaşım Jeofizik Mühendisi, ben de Çevre Mühendisiyim. 2 tane daha çevre mühendisi istihdam ettik, gerekli işlemlerin hepsini tamamladık. İş ÇDY belgesi almaya gelince içinden çıkamaz hale geldik. Şimdi sorunumuz şöyle; Sistemden ben diğer 2 çevre mühendislerini onayladım. Ama kendimi bir türlü onaylayamıyorum!Firma...
  3. Dib (deşarj izin belgesi) / gsmr görüşü hk.

İSKİ (İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi) ile son görüşmelerimiz neticesinde tarafımıza gönderilen Başvuru Formu örneği ektedir. Belki lazım olabilir, bilgilerinize sunuyorum. :)
  4. Gfb den sonra faaliyet belgesi almak için ne yapacağız?

Şimdi 12 aralıkta atıksu konulu GFB onayım yapıldı. pek bir zamanda kalmadı. benim izlemem gereken yol nedir? işin kötüsü 84 kişinin altına düşme olasılığımız da var. gfb yi faliyet belgesine çevirmesem nasıl bir yol izleyebilirim?