Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çed hakkında

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında cayirli09 tarafından paylaşıldı.

1. cayirli09

cayirli09 CMNet Üyesi

Arkadaşlar hepinize merhaba

Biz İstanbul merkezli bir firmayız, Bilecikte ve Eskişehirde iki adet şubemiz bulunmaktadır. Eskişehirdeki şubemiz Ek - 2 den Ek - 1 geçiyor, Sorum şu

Aynı vergi numarası altında Eskişehir şubesine alınacak Çed raporunun Bilecik Şubeye herhangi bir etkisi olmaktamıdır, Yatırım Eskişehir şubede düşünüldüğü için Bileciği etkilemez diye düşünüyorum ama yinede emin olamadım.

Şİmdiden teşekkürler

Çetin ÇAYIRLI
    Çevre Mühendisi

2. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

ÇED raporu tesisin bulunduğu alan için hazırlanır, o alandaki çevresel etkileri değerlendirilir. Vergi numarasının aynı olması ÇED raporunun o tesis için de geçerli olması demek değildir.

3. cayirli09

cayirli09 CMNet Üyesi

Teşekkürler Göksel bey, Çed ile pek ilgilenmediğim için bilgi sahibi değildim, aydınlatıcı oldu saolun

4. tinofchak

tinofchak CMNet Üyesi

Bilecikte ki firmanızın ismi nedir çetin bey ??

5. cayirli09

cayirli09 CMNet Üyesi

Seranit granit Seamik

Çed hakkında konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bor yağı hakkında

Makinalarda kullanılan bor yağı hakkında nasıl bir yöntem uygulayarak atabiliriz? Standartı var mı dır? geri dönüşüm olarak neler uygulanmalıdır kısaca bilgi verirmisiniz?
  2. Referens Hakkında

Merhaba arkadaşlar iş başvurularımızda referans gösterdıgımız kısılerın işe alınmamzıdakı katkısı ne kadardır.Dikkat edin kurum veya firma değil kişi diyorum.şimdiden tesekkürler cevaplarınız için.
  3. Rapor hakkında

Merhabalar. Bir konu hakkında rapor yazmam gerekiyor. Konuyu kısaca belirtmem gerekirse iki komsu sınırı arasında yapılan perde duvarın yüksek yapılmış olmasıdır. benden istenen görüntü kirliliği açısından ne gibi sakıncalarının olduğu ve komşuluk hukuku yönünden ne etkilerinin olduğu. sorularına cevap vermem. Daha önce bu konuyla ilgili rapor yazan var mı?? varsa yardımcı olabilir misiniz?...
  4. Izgaralar hakkında

Merhabalar, Bölümde yeniyim ve sorularım komik gelebilir. Izgaralar neden eğimli yerleştirilirler? Neden bu eğim kaba ızgaralarda 30-60 , ince ızgaralarda 30-60 dir. Temizleme kolaylığı ama tam olarak bunların mantığı nedir? Ayrıca neden sadece atıksu arıtma tesislerinde bulunur? İçme suyu tesisi projelendirilirken bir kaynak suyu kullanıcalacak olsa bu kaynağa rüzgarla, arıtmadaki...