Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ced icin akustik rapor formatı.

Konu, 'Gürültü Kirliliği ve Kontrolü' kısmında Yasin Aslan tarafından paylaşıldı.

1. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

Ced icin akustik rapor formatı.

Ekli Dosyalar:

Sadık Güven bunu beğendi.
  2. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

gürültü kirliliği için çed raporu var mı

3. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Paylaşılan rapor formatı sanıyorum ÇED raporunda gürültü ile ilgili yapılan ölçüm ve hesaplamalarına ait olsa gerek. ÇED'in bir kısmı arka plân gürültüsü vb. içeriyor.

ced icin akustik rapor formatı. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Acil! hastaneler için rapor formatı

merhaba; hastane için (çevre izinleri kapsamında) bir rapor hazırlamam gerekiyor acaba nasıl bir formatı olmalı bilgisi olanlar paylaşabilir mi ?
  2. Yüksek Lisans ile Akustik Uzmanlık

Çevresel Gürültünün Değerlendirilmesi Yönetmeliği Madde 39. [COLOR=#ff6600](3) Bakanlıkça hazırlanan ve duyurulan uzmanlığa yönelik konularda teorik ve/veya uygulamalı çalışmalar yapmış öğretim görevlileri ile bu konularda yüksek lisans ve doktora programlarını tamamlamış kişiler akustik uzman kapsamında değerlendirilir. Bu konuda çalışma yapan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum mümkünse....
  3. Bilirkişi Rapor Formatı

Arkadaşlar çevre kirliliği ile ilgili bir konuda bilir kişi olarak atandım ama formatı nedir neler yapılması gerekiyor bilmiyorum.Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
  4. Valilik tespit raporu için rapor örneği

İyi günler. Çevre izin süreci içerisinde Valilik tespit raporunun nasıl doldurulacağı hakkında yardıma ihtiyacım var. Bir örnekle açıklayacak birileri var mıdır acaba?
  5. Geçici faaliyet belgesi için iş akim şemasi ve proses özeti formati

09.01.2013 tarihi ile yayınlanan iş akım şeması ve proses özeti formatı. Ön incelememe istinaden sadece 5. Atıksu Deşarjı kısmında fark var. 6. ATIKSU DEŞARJI Bu kısımda vaziyet planları ve iş akım şemalarında belirtilmiş olan atıksu deşarj noktalarına ilişkin olarak atıksuların oluştuğu noktalar, tesis içi arıtım uygulanıp uygulanmadığı, arıtım sistemine ilişkin bilgiler, ilgili altyapı...