Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çed mi? Seçme-eleme mi ?

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında mehmet_3501 tarafından paylaşıldı.

1. mehmet_3501

mehmet_3501 CMNet Üyesi

nüfusu 50.000 ve üzeri olan bir yerleşim yerinin deponi alanı için hangi aşama uygulanır neden?

Çed mi? Seçme-eleme mi ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Arama faaliyetleri eleme kontrol formu

ÇED Yönetmeliğinde yapılan değişiklik sonucunda arama faaliyetleri için ek VI'da verilen arama faaliyetleri eleme kontrol formu doldurulması istenmiştir. Bu formu hazırlarken formdaki sorulara kısa kısa cevaplar mı vermek yeterli olacak mıdır? Cevaplar için şimdiden teşekkürler...
  2. Kırma-eleme tesislerinin üstünün kapatılması

arkadaşlar merhaba...kırma eleme tesislerinde bantların, kırıcıların, ve stok maddelerin üzerilerinin kapatılması gerekiyor...danışmanı olduğum tesis üst kapatma yaptıracak..bununla ilgili birkaç fotoğrafa ihtiyacım var tesis yetkililerine örnek olarak sunmak istiyorum...özellikle kırıcılarla ilgili fotoğrafı olan varsa ve paylaşırsanız çok sevinirim..teşekkürler
  3. Arama faaliyeti eleme-kontrol formu

Arkadaşlar aranız da bu konuda tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum . Krom madeni için Arama faaliyeti Eleme - kontrol formu dolduracağım. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.
  4. Çevre mühendisliği'ni seçme sebebiniz?

Bu kadar çevre mühendisini bir arada bulmuşken şu merakımı bir gidereyim istedim. :)
  5. Kırma-eleme tesisi ve taş ocağı

Arkadaşlar merhaba; İzin Lisans portalında kırma-eleme tesisi ve taş ocağı için uygun olan ana faaliyet alanı ve faaliyet dalı nedir ?