Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çed sürecinde idk toplantısı proje sahibini yükümlülükleri nelerdir?

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Bora Yerlikaya tarafından paylaşıldı.

1. Bora Yerlikaya

Bora Yerlikaya CMNet Üyesi

yarın idk kurulunun onune proje sahıbı olarak cıkacagız bu toplantıda neler sorulur mumkun mertebe bılgı verırmısınız .

Çed sürecinde idk toplantısı proje sahibini yükümlülükleri nelerdir? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. AB Sürecinde Sanayi ve Çevre Bilgilendirme Toplantıları

AB Sürecinde Sanayi ve Çevre Bilgilendirme Toplantıları Ocak 03, 2011 Genel Müdürlüğümüzce Çevre Mevzuatı kapsamında çevrenin, sürdürülebilir çevre ve sürdürülebilir kalkınma ilkeleri doğrultusunda korunması amacıyla özellikle endüstriyel faaliyetlerden kaynaklanan kirliliğin önlenmesi, çevrenin korunması ve sanayi kuruluşları tarafından Çevre Mevzuatının getirmiş olduğu yasal sorumlulukların...
  2. Çevre izini sürecinde gürültü izni

İyi günler iyi çalışmalar. Danışmanlığını yapmış oldugum bir fabrikam var. Geçici faaliyet belgesi alınmış durumda. Gfb de izin konusu emisyon ve gürültü. Şimdi bir sorun var il çevre düzce gürültü haritası yapılması gereken iller dışında olduğu için gürültü izni veremem dedi. il çevreden başka bir arkadaşta gürültüyü kattı. Fabrikanın 120 metre yakınında okul ve yurt mevcut. bu durumda cok...
  3. Çevre izni başvuru sürecinde şirket isim değişikliği

Arkadaşlar, merhaba. Grup gıda işletmelerimizden biri için Mart 2012 itibariyle GFB süreci başlatılmış ve çevre izin süreci devam ederken, aynı grup şirketlerimizden biri bu firmanın tüzel kişiliği aynen kalacak şekilde araziyi,fabrikası vs. herşeyi almıştır. İşletme artık yeni ismi ile faaliyetlerini sürdürecekken eski ismi ise 1-2 yıl daha tüzel kişiliğini sadece isim olarak sürdürecektir....
  4. Çevre Mühendisliğinde Proje çizmek ve Proje okumak

İyi Günler Bizim bölüm ile ilgili iş başvurularında da bu tür bir ibare var [FONT=inherit]* Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, [FONT=inherit]* Proje çizen ve Proje okuyabilen, [FONT=inherit]* İyi Derecede İngilizce bilen, .. bu tam olarak nasıl bir şey diye bu konu hakkında bilgisi olan, Çevre Mühendisi olarak çalışan buradakilere sormak istiyorum yani proje okumadan kast autoCAD...
  5. Çevre görevlilerinin tüm yükümlülükleri

Arkadaşlar daha önce verilip verilmediğini bilmiyorum biraz göz attım fakat bulamadım. Sanayicilerin ve çevre il müdürlüklerinin bakanlığa karşı tüm yükümlülüklerini ekteki dosyada pdf formatında bulabilirsiniz. İşinize yaraması ve işinizi kolaylaştırması ümidiyle...iyi çalışmalar dilerim...