Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çed ve ptd istekleriniz

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında Yasin Aslan tarafından paylaşıldı.

1. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

Elimizdeki Çed raporlarını bütüm arkadaşlarımızla paylaşmak istiyoruz fakat, tümünü yüklememiz imkansız bu nedenle Bölüm sorumlusu olarak istenilen raporları en kısa sürede siteye yüklemeye çalışacam. Bu arada genede biraz örnek olması açısından yüklemeye devam edeceğim.

2. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

demir çelik tesisine ait çed raporu war ise elinde paylaşırmısın?
    Teşekkürler

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Tuğba hanım istediğiniz PTD ler Proje Tanıtım Dosyası Örnekleri adlı başlıktadır. Bilginize.
    Burada istenen raporları ilgili konu başlığında paylaşırsak karmaşayı önlemiş oluruz.
    ÇED istekleri ÇED örnekleri PTD istekleri PTD örnekleri bölümüne lütfen.

4. Emine Konya

Emine Konya CMNet Üyesi

yardım

arkadaşlar meraba bana kağıt endüstirisi ile ilgili proje tanıtım dosyası lazım. elinde örnek olan varsa, paylaşırsanız çok seviniri. şimdiden teşekkürler..

5. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

Kağıt Sanayi

İlgili konusa elimde neyazıkki rapor yok. Yardımcı olbileceğim bşka ir konuvarsa bakabilirm.

6. Emine Konya

Emine Konya CMNet Üyesi

mrb arkadaşlar boya fabrikasıyla ilgili proje tanıtım dosyası olan varsa burda sunarsanız. çok sevinirim...

7. hll87

hll87 Misafir

arkadaşlar benim PTD sonunda bulunan eklere ihtiyacım var.bitirme tezim için acil gerekli yardımcı olursanız sevinirim.herhangi bir yere ait olması gerkmiyor sadece örnek olsun yetiyor.boş halleri varsa o bile olur.

EK 1 ÇED GERKLİ DEĞİLDİR YAZISI
    ...
    bu tarz ekler gerekli

8. sercan

sercan CMNet Üyesi

termik santral çed ine ihtiyacım var? yardımcaı olabilir misiniz?

9. Fatih Özcan

Termik Santral ÇED 'i bulamadım fakat. ŞURADAKİ konuda termik santral ÇED i nasıl olamlıyla ilgili döküman var. Daha önce temin etmediyseniz bakabilirsini.z ÇED elinde olan arkadaşlarda çıkacaktır eminim.

10. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

11. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

Termik Santral Çedi

Sercan kardeşim Çed raporları Bölümünde var değşikte istersen orda belirtirsen sevinirim.

12. sercan

sercan CMNet Üyesi

ilginiz için teşekkür ederim ama foruma yeni üye oldum ve açıkcası kullanmyaı beceremediğimden bulamadım..

13. Fatih Özcan

Yakında foruma videolu kullanma klavuzu hazırlayacağım. O zaman sıkıntılar gidecektir diye düşünüyorum.

14. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

15. sercan

sercan CMNet Üyesi

şırnak-silopi çed

Silopi ve ya şırnak 'ta yapılmış 1 çed raporuna acilen ihtiyacım var.
    teşekkürler

[not] Konununuz ÇED ve PTD istekleriniz adlı konuyla birleştirildi. ÇED ve PTD istekleriniz için tekrar konu açmanıza gerek yok. [/not]

16. greenege

greenege CMNet Üyesi

plastik geri dönüşümü ile talaş geri dönüşümü konusunda ptd örneklerine ihtiyacım var. elinizde varsa böyle örnekler paylaşabilirseniz çok sevinirim.

17. fayberk

fayberk CMNet Üyesi

Arkadaşlar mermer ocağı ile ilgili proje tanıtım dosyasına ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim...

18. l3eml3eya2

l3eml3eya2 CMNet Üyesi

Çimento fabrikası çed raporu lazım bana eğer elinizde mevcut var ise alabilirmiyim.

19. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

İlgili başlık açılmıştır. 4 tane örnek çed raporu eklenmiştir.

Açılan konuya buradan ulaşabilirsiniz.

20. çevremek

çevremek CMNet Üyesi

tekrar merhabalar.ben isteğimi ptd örnekleri başlığı altında yazmıştım.fakat burdan yazmam daha doğru olacak.benim jeotermal kaynak ptd ihtiyacım var.yardımcı olursanız sevinirim.herkese kolay gelsin.

Çed ve ptd istekleriniz konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İstekleriniz

Her türlü ingilizce kitap isteklerinizi bu konu altında dile getirebilirsiniz. Elimizde varsa hemen, yoksa en kısa zamanda yükleriz inşallah :)
  2. Ders notları istekleriniz

Çevre Mühendisliği Dersleri ile ilgili isteklerinizi buradan yapabilirsiniz..