Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çed yazım rehberi

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında Sadık Güven tarafından paylaşıldı.

1. Sadık Güven

Sadık Güven CMNet Üyesi

ÇED yazımı ile ilgili rehber niteliğinde bir doküman. Yalnız yararlanacak arkadaşlar için dikkat edilmesi gereken bir konu; doküman 1997 ÇED yönetmeliği baz alınarak yazılmıştır, bu nedenle sadece ÇED mantığını anlamak için yararlanılması rica olunur.

Ekli Dosyalar:

GulSevim, Can Avşar ve Fatih Özcan bunu beğendi.
  2. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Sadık bey, paylaşımlarınız için teşekkürler. Yalnız paylaştığınız dökümanlar ile ilgili daha açıklayıcı ifadeler kullanırsanız konu ile ilgilenenler arkadaşlar daha doğru ve hızlı bir şekilde faydalanır.

Sadık Güven bunu beğendi.
  3. Sadık Güven

Sadık Güven CMNet Üyesi

Can bey tavsiyeniz için teşekkürler, haklısınız bende farkettim başlık çok havada kalmış, başlığı değiştiremedim fakat mesaja açıklama ekledim.

4. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Şimdi çok daha iyi ve kolay ulaşılabilir bir paylaşım haline geldi. ;)

Sadık Güven bunu beğendi.
Çed yazım rehberi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çed rapor yazım rehberi

ÇED Rapor Yazim Rehberi Bu yazım Rehberi; Bakanlığa sunulan raporların hazırlanması, yazımı ve basımında yönlendirici ve öğretici olmak üzere aşağıda tanımı yapılan raporların yazımına yönelik standartları, ilke ve kuralları belirlemek ve bütünlüğü sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. [COLOR=Red]Bu rapora ekten ulaşabilirsiniz. Toplam 31 sf.
  2. Mühendisin lezzet rehberi

yüzlerce binlerce mesaj ve görüntülenme ile sitenin yeni 1 numaralı konusu olmasını beklediğim projeme üstteki konu başlığını uygun gördüm. evet arkadaşlar, "zaman bir yanılsamadır, öğle yemeği zamanı ise iki kat büyük bir yanılsamadır" şiarıyla, "bari öğlen yemeğimizde huzuru bulalım" diyor ve yanınızda yamacınızda yemek yediğiniz her nevi esnaf lokantası, ev yemekleri...
  3. Firma rehberi [yeni]

Sayın üyeler, Bildiğiniz üzere bir müddettir sitemizde Firma Rehberi bulunmaktadır. Fakat ilgili bölümün ihtiyaçları karşılamadığını düşündüğümüz için ilgili bölümde revizyona gitme kararı aldık. Eski sistemden yenisine geçerken istemeden de olsa veri kaybımız oluşmuştur. Öncelikle eski sistemde firma girişi yapan kullanıcılarımızdan özür dileriz. Yeni sistemin ekran görüntüleri aşağıdaki...
  4. Klorlama rehberi

konuyla ilgili araştırma yaparken buldum belki birilerinin işine yarar :kedicik: