Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çed yönetmeliği değişikliği

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında hanvey1105 tarafından paylaşıldı.

 1. hanvey1105

  hanvey1105 CMNet Üyesi

Çed yönetmeliği değişikliği konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Sanayi kaynaklı hava kirliliği kontrolü yönetmeliği değişikliği

  Arkadaşlar sanayi kaynaklı hava kirliliği kontrolü yönetmeliğinde değişiklik yapılmıştır. yeni yönetmeliğe aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. http://www.mevzuat.gov.tr/Metin.Aspx?MevzuatKod=7.5.13184&sourceXmlSearch=&MevzuatIliski=0 yapılan değişiklikler aşağıdadır. 13 Nisan 2012 CUMA Resmî Gazete Sayı : 28263 YÖNETMELİK Çevre ve Şehircilik Bakanlığından: SANAYİ KAYNAKLI HAVA...
 2. Ünvan Değişikliği

  Arkadaşlar; Herhangi bir konulu ÇEVRE İZNİ alıp unvan değişikliği için tekrardan başvuru yapan, Süreç Hakkında Bilgisi olan varmı?
 3. Adres değişikliği

  arkadaşlar; danışmanlığını yaptığım tesis başka bir yere taşındı. Yeni yerin adresini içeren bir dilekçeyi çevre ve şehircilik il müdürlüğüne teslim ettim. Sistemde bu tesisle ile ilgili bir değişklik yapmam gerekiyormu?
 4. Çed yönetmeliği geçici madde 3 değişikliği hakkında

  Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz cuma günü itibari ile çed yönetmeliğinin geçici madde 3 değiştirildi. Daha önce 1993 tarihli ve öncesi projeler kapsam dışı idi şuan bu tarih 1997 ve öncesi oldu. Acaba kapsamdışı olup olmadığımızı ne belirliyecek kapasiteler veya ek binaların önemi ne arkadaşlar ? resmi gazateden 5 nisan tarihine geçiş yapın arkadaşlar...
 5. Adres değişikliği

  Merhaba arkadaşlar, Emisyon konusunda çevre izni alan bir firmamız adres değişikliğine gitti. Çevre izni konusunda işlerime tekrardan başladım. Fakat bu adres değişikliği ile ilgili bir bildirim yapmalı mıyım? Yapılması gerekli ise, bildirim bağlı bulunduğumuz il çevreye mi olmalı yoksa bakanlığa mı yapılmalıdır? Şimdiden teşekkürler.