Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çelik burunlu ayakkabı

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Murat Gülen tarafından paylaşıldı.

1. Murat Gülen

Murat Gülen CMNet Üyesi

Arkadaşlar kullanılan güvenlik botları ,çelik burunlu ayakkabıların uçlarındaki çelikleri alan bu ayakkabıları değerlendirebilen bir firma arıyorum. Ayakkabılarda ağırlıklı olarak çelik burun, kauçuk ,sentetik taban ve deri vardır. Firmamızda çok fazla çıkmaktadır.

Çelik burunlu ayakkabı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Demir - Çelik Endüstrisi

Demir - Çelik Endüstrisine genel bir bilgi sahibi olunması amacıyla hazırlanmış bir sunum.. Demir çelik çeşitleri, Türkiye ve Dünyadaki durumum, üretim ve diğer aşamalar sunumda mevcuttur.
  2. çelik kapı üretimi

Arkadaşlar merhaba çelik kapı üretimi yapan bir firma var firma boyama öncesi yıkama yapıyor fosfat kullanıyorlar. toz boya yapıyorlar bu firmayı yönetmelikte eklerden hangisine tabi tutabiliriz.
  3. Ayakkabı imalatı.Ek1? mi Ek2 mi?

Danışmanlığını yapacağım ayakkabı malzemeleri imalathanesinde; solventli yapıştırıcı,selulozik tiner,boya vs. kullanılıyor.Emisyon ve Gürültü izni alınacak, fakat Ek1'e mi Ek2'ye mi tabi tam olarak emin olamıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  4. Poliüretan ayakkabı tabanı geri kazanım tesisi

İmalat atığı olarak oluşan Poliüretan ayakkabı tabanının geri kazanımı ya da bertarafı ile ilgili bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim. Atık kodu ne olabilir? Yakmaya mı gönderilmeli yoksa geri dönüşümü yapılabiliyor mu? Ben pek bir bilgiye rastlayamadım.