• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevko sistemde problem yaşıyorum, acil bakar mısınız..

Deniz Çetin

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Tat Tesisi
Arkadaşlar merhaba, TAT tesisinde Çevre Mühendisiyim. Çevko ya ilk kez bildirim yapıcam.. Yalnız sisteme faturalarla irsaliyeleri taratarak yüklüyorum, onaylayıp yolladım, sadece faturalar görünüyor.. Çevko da ki danışmanım iptal edip geri yolladı, herşeyi kontrol edip yeniden yollamak üzereyken bi kontrol ediyim dedim, yine aynı.. sadece fatura görünüyo, irsaliyeler yok..siliniyor.. Bi fikri olan varsa ilgilenebilir mi acaba, delirmek üzereyim.. Teşekkür ederim şimdiden