Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevko Sözleşme

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Alper Karadeniz tarafından paylaşıldı.

1. Alper Karadeniz

Alper Karadeniz CMNet Üyesi

Lisanslı bir Tat firmasında yeni işe başladım ve Çevko ile imzaladığımız Hizmet Sözleşmesinde belirlenen tonajları tutturmak zorundamıyım? Eğer olurda tonajlar tutmaz ise ne olur yardımcı olursanız sevinirim.

2. Serpil Yumrukaya

Serpil Yumrukaya CMNet Üyesi

Cevap: Çevko Sözleşme

çevko ya sorsan...

3. Koray Metin

Koray Metin CMNet Üyesi

eğer tonajları tutturamıycaksan durumu cevkoya bildiyorsun sözleşmeyi yeniliyorlar.herhangi bi prplem yasanmıyor.ama bi işlemi sene dolmadan yapman lazım..

4. Alper Karadeniz

Alper Karadeniz CMNet Üyesi

belki burdan yardımcı olabilecek veya daha önce böyle bi durumu araştıran olur diye sordum...

Çevko Sözleşme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. TUROB ve ÇEVKO'dan Çevre Projesi

iTUROB ile ÇEVKO Vakfı, otellerde ortaya çıkan ambalaj atıklarının kaynağında ayrı toplanarak geri kazanılması için geçtiğimiz günlerde, işbirliği protokolü imzaladı. TUROB'a bağlı otellerde hayata geçen "Seyahati Seviyorum Geri Dönüşümü Destekliyorum" projesi ile otellerde 'Geri Dönüşüm' başlamış oldu. Proje sayesinde, pilot bölge seçilen Anadolu...
  2. Çevko belgelendirme ücretleri

Çevko'nun piyasaya sürenlerin belgelendirilmesini yapmasının ücreti hakkında bilgisi olan var mı?
  3. Çevko Sözleşme

Lisanslı bir Tat firmasında yeni işe başladım ve Çevko ile imzaladığımız Hizmet Sözleşmesinde belirlenen tonajları tutturmak zorundamıyım? Eğer olurda tonajlar tutmaz ise ne olur yardımcı olursanız sevinirim.
  4. ÇEVKO'dan ünlülerle geri dönüşüm kampanyası

Türkiye’de ambalaj atıklarının ekonomik ve düzenli geri kazanımı için sanayi, yerel yönetim ve tüketicilerin katkı ve katılımları ile sürdürülebilir bir geri kazanım sisteminin kurulmasına katkıda bulunmak amacıyla faaliyet gösteren ÇEVKO 5 Haziran Dünya Çevre Günü kapsamında bir dizi etkinlik yürütüyor. Bu kapsamda ÇEVKO ünlü isimlerle TV ve radyolarda kamu spotu olarak geri dönüşüm...
  5. Çevko raporu

Firmamız olarak market zincirlerine ürün vermeye başlayacağız. Fakat bizden çevko raporu diye bir belge istediler. Tam olarak ne istemiş olabilirler yardımcı olabilirseniz sevinirim. Ambalaj atıkları olarak şu an için bildiğim piyasaya süren bildirimleri , istedikleri bundan farklı birşeymidir.