Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevko vakfı'ndan tatlara destek?

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında fatih karaçolak tarafından paylaşıldı.

1. fatih karaçolak

fatih karaçolak CMNet Üyesi

ÇEVKO Vakfı Toplama Ayırma Tesislerine Ambalaj Atığının kaynağında ayrı toplanması için ne gibi desteklerde bulunmaktadır ??

2. Abdulkerim Doğam

Abdulkerim Doğam CMNet Üyesi

belgelendirme yaptığın ton başına sana bir nevi teşvik veriyor. mesela kağıt karton için ton başına 10tl pet için 50tl gibi. her dönem öncesi kendi sitelerinden teklifler alıyor. bunları değerlendirip belediye ile sözleşmeli çalışan firmalara giderek anlaşma sağlıyor.

fatih karaçolak bunu beğendi.
  3. fatih karaçolak

bilgileriniz için teşekkür ediyorum. toplama ekipmanı olarak (kafes,konteyner,iç mekan kutusu vs. ) da destekte bulunuyorlar mı ??

4. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

Evet bulunuyorlar, yıllık olarak toplam tonaja göre kutu ayrı kafes ayrı ücret ödüyorlar

fatih karaçolak bunu beğendi.
  5. fatih karaçolak

bu konu hakkında daha geniş bilgi alabilirmiyim

6. Abdulkerim Doğam

pagçevde bu tür desteklerde bulunuyor. onlarla da irtibata geçebilirsiniz. çevko bu sene için tekliflerini kapattı diye biliyorum geçen hafta. tekliflerini zaten kendi oluşturdukları sistem üzerinden alıyorlar.

7. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

Biz tukçev ile anlaşmalıyız çevko ile aşağı yukarı aynı sistem. Atıyorum yıllık 1000 ton mal çıkışı oldu.(sadece lisanslı gdt lere) Kutu başına her 10 tonda 5 lira ücret ödüyorlar. Yani 10 tonda 5 lira ise 1000 tonda 500. Tabi konteynır lar daha fazla. Aynı 1000 tonu konteynır için de kullanıyorsun. Bunda da 200 tona 350 lira olsun. 1000 tondan 1750 yapar topla 2250+kdv olur. (rakamların hepsi sallamasyon ama aşağı yukarı bu fiyatlarda oluyor.)

8. Şebnem Mahmude Ayzıt

Şebnem Mahmude Ayzıt CMNet Üyesi

Peki üyelik için şartları nedir nasıl üye olabiliriz ?

9. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

Şart nedir bilemiyorum tat olmak yeterlidir herhalde

10. Abdulkerim Doğam

lisanslı tat olunması yeterli. zaten onlar sizi arıyor çevko bizi aradı bz onlarla irtibata geçmedik

11. fatih karaçolak

ANTALYADA Toplama Ayırma Tesisi olan bi firma ANKARA'YA bunun şubesini nasıl açabilir , bunun için gereken kriterler nelerdir.

Çevko vakfı'ndan tatlara destek? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevko Sözleşme

Lisanslı bir Tat firmasında yeni işe başladım ve Çevko ile imzaladığımız Hizmet Sözleşmesinde belirlenen tonajları tutturmak zorundamıyım? Eğer olurda tonajlar tutmaz ise ne olur yardımcı olursanız sevinirim.
  2. Dünya bankası'ndan iklim uyarısı

Dünya Bankası tarafından hazırlanan bir raporda, Ortadoğu ve Kuzey Afrika'nın iklim değişikliğinden en fazla etkilenecek bölgelerin başında geldiği bildirildi. Katar'ın başkenti Doha'da düzenlenen BM iklim değişikliği konferansına sunulan raporda, Ortadoğu ve Kuzey Afrika'da gelecek yıllarda daha az yağış olacağı, sıcaklıkların ve deniz seviyesinin rekor düzeyde yükseleceği uyarısında...
  3. Yurt madenciliği geliştirme vakfı-eğitim sunumları 27-28 mayıs 2013

Arkadaşlar, 27-28 Mayıs tarihlerinde YMGV'nın düzenlemiş olduğu "Maden,Çevre,Orman ve Teşvik Mevzuatında Yenilikler ve Uygulamalar" konulu eğitim seminerindeki sunumları paylaşıyorum sizinle. Özellikle maden sektöründeki arkadaşlarım için yararlı olabilir. Teşekkürler,