• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevko vakfı'ndan tatlara destek?

fatih karaçolak

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Alanya Geri Dönüşüm
ÇEVKO Vakfı Toplama Ayırma Tesislerine Ambalaj Atığının kaynağında ayrı toplanması için ne gibi desteklerde bulunmaktadır ??

belgelendirme yaptığın ton başına sana bir nevi teşvik veriyor. mesela kağıt karton için ton başına 10tl pet için 50tl gibi. her dönem öncesi kendi sitelerinden teklifler alıyor. bunları değerlendirip belediye ile sözleşmeli çalışan firmalara giderek anlaşma sağlıyor.

bilgileriniz için teşekkür ediyorum. toplama ekipmanı olarak (kafes,konteyner,iç mekan kutusu vs. ) da destekte bulunuyorlar mı ??

pagçevde bu tür desteklerde bulunuyor. onlarla da irtibata geçebilirsiniz. çevko bu sene için tekliflerini kapattı diye biliyorum geçen hafta. tekliflerini zaten kendi oluşturdukları sistem üzerinden alıyorlar.

@fatih karaçolak
Biz tukçev ile anlaşmalıyız çevko ile aşağı yukarı aynı sistem. Atıyorum yıllık 1000 ton mal çıkışı oldu.(sadece lisanslı gdt lere) Kutu başına her 10 tonda 5 lira ücret ödüyorlar. Yani 10 tonda 5 lira ise 1000 tonda 500. Tabi konteynır lar daha fazla. Aynı 1000 tonu konteynır için de kullanıyorsun. Bunda da 200 tona 350 lira olsun. 1000 tondan 1750 yapar topla 2250+kdv olur. (rakamların hepsi sallamasyon ama aşağı yukarı bu fiyatlarda oluyor.)

ANTALYADA Toplama Ayırma Tesisi olan bi firma ANKARA'YA bunun şubesini nasıl açabilir , bunun için gereken kriterler nelerdir.