Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre bilgi kaynakları

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Konuyu nerde açacağımı tam bilemedim ama burası uygundur herhalde.

Faydalı bir site, araştırmalar var.

Mesajlara yazılan bilgi kaynakları ilk mesaja eklenerek herkesin kolay şekilde ulaşması sağlanacaktır.
    1. http://www.eea.europa.eu/tr
    2. http://www.epa.gov/

2. Şeyma Huyut Eyigün

Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

güzel bir paylaşım, teşekkürler.

3. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

EEA bitirme tezimi hazırlarken nerdeyse çoğu verilerimi burdan almıştım. Dolu ve Takip edilmesi gereken bir site bencede

Şeyma Huyut Eyigün bunu beğendi.
  4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Umarım herkese faydalı olur.

5. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Fatih Özcan bey, konu adı nasıl değiştirilir? Bu konunun adını bilgi kaynakları falan gibi bir şeyler yapalım herkes bildiği kullandığı kaynakları paylaşsın daha faydalı olur belki.

7. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

bu şekilde uygun mudur?

Ercan Selvi bunu beğendi.
  8. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Gayet şık olmuş :)

Çevre bilgi kaynakları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre bilgi sistemi

Merhaba, Çevre bilgi sistemine bazı girişler taşınmış.31.03.2011 tarihine kadar kimyasal veri girişi yapılacaktır.Henüz çevre görevlisi belgesini alamadım,işlemleri sürüyor. Bilgi sistemine ait kullanıcı adı ve şifre için kurum adına mı kendi adımıza mı şifre isteyeceğiz?Bir de henüz bu belgeyi ve imzayı almadan çevre bilgi sistemi için kod ve şifre talep edebilirmiyim?
  2. "Çevre İzinleri ve Çevre Bilgi Sistemi Kullanımı"- Eğitim Duyurusu!

Sayın Yetkili; UENCO Uluslararası Enerji ve Çevre Teknolojileri Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. olarak; 17 Şubat Cuma (09:00 - 17:00) : "Çevre Mevzuatları Kapsamında Yer Alan Yükümlülükler" ve 24 Şubat Cuma (09:00 - 17:00) : "Çevre İzinleri ve Çevre Bilgi Sistemi Kullanımı ve Uygulama Eğitimi"...
  3. Çevre bilgi sistemi

çevre bilgi sisteminde kayıtlı olan firmaların kullanıcı adı ve şifrelerine nasıl ulaşabilirim. firmalardan bu bilgileri temin edemiyorum. nasıl bir yol izlemem gerekiyor. teşekkürler
  4. Çevre bilgi sistemindeki güvenlik bilgi formu bildirim sistemi

Arkadaşlar ÇBS de ki Güvenlik bilgi formu bildirim sistemine hangi kimyasalların MSDS bilgilerini yüklememiz gerekiyor.( üretilen tehlikeli özellikli kimyasallar mı? yoksa tesiste kullanılan bütün kimyasalların mı ? sadece tehlikeli özellikleri olan kimyasallar mı ? ithal edilen kimyasallar mı? ) Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  5. Çevre bilgi sistemi üzerinden, atıksu arıtma tesisleri bilgi sistemi (aat) sekmesi

Çevre Bilgi Sistemi üzerinden, Atıksu Arıtma Tesisleri Bilgi Sistemi (AAT) sekmesine, Atıksu arıtma bilgilerini, Atıksu giriş ve çıkış özelliklerini BÜTÜN FİRMALAR GİRMEK ZORUNDA MI?