• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Bilgi Sistemi

Can Avşar

Antalya İl Temsilcisi
Etkinlik Grubu
Firma
ARÜV ÇEVRE MÜH. A.Ş.
Çevre Bilgi Sistemi

Bu sistem ile; bir çok uygulamada geçen firma, tesis, kullanıcı gibi kavramların ortak bir havuzda toplanması amaçlanmaktadır.

Böylece;
Firma, tesis ile ilgili herhangi bir güncelleme için ayrı ayrı uygulamalarda tek tek işlem yapılmasına gerek kalmayacak.

Birden çok uygulama için ayrı internet adresi, kullanıcı adı, şifreye gerek duyulmayacak.

Giriş adresi:

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• Çevre Bilgi Sistemi Sunumu.pptx
    2.5 MB · Görüntüleme: 926
işyeri sgk numarası olarak daha önce 21 haneli uzun numarayı girmiştik. Şimdi uyarının videosunda o uzun numarayı silip kısa bir numara yazılıyor. Bu numara sgk numarasının içinde geçen 7 haneli işyeri sıra numarası mı acaba?Yoksa o uzun numara kalsa sorun olurmu?

arkadaslar, yeni uyariya gore sifreler 8-20 karakter arasi ve büyük harfle olacakmis. ben sifreyi degistirdim ama simdi degistirdigim sifreyle giremiyorum. acaba yanlislik mi yaptim diyerekten bir kac yeri daha degistirdim. ama hicbirine giremiyorum. ayni problemi yasayan var mi?

@Tolgay Doğan

Evet bende aynısını yaşadım. Ne eski şifremle girebiliyorum ne de yeni girmiş olduğum şifremle. Şifremi unuttum kısmından şifre isteyince de mail adresine yeni şifre gelmiyor.

izin lisans a yanlış bi dosya yükledim ek belge isteğine onu acil sildirmem gerekiyor ne yapmalıyım acil yardım

yaninda sil butonu yoksa birsey yapamazsiniz. muhtemelen tekrar yüklediginiz yanlis belgenin yanina bir belge daha yükleyebilirsiniz. ilgili memur ile görüşün ve dogru belgeyi de yükleyin. ılımlı biriyse sorun yapmayacaktır.

Herkese kolay gelsin. Çevre bilgi sisteminde sgk numarasını yazıp kaydet dediğim zaman kimlik numarası kişisine ait değildir. Kimlik bilgileriniz nüfus müdürlüğü verileriyle eşleşmelidir diye yazı çıkıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

il çevreye ek uygulama dilekçe ile başvuru yapacaksınız onlarda size ek uygulama olan atıksu bildirimlerinizi yapabilmeniz için çevre bilgi sisteminden giriş yapacagınız butonu açacaklar.

Arkadaşlar, SGK İşyeri No derken 23 rakamlı numarayı mı girmemiz gerekiyor. Yoksa 7 basamaklı işyeri nosunu mu girmemiz gerekiyor?

@Olgaç Sürmelihindi
Yukarıda bir arkadaş daha belirtmiş, videoda daha kısa bir rakam giriliyor Olgaç.. Acaba denk geliş miii, yoksa cidden böyle mi :)

@İpekszksn
videoda 7 haneli rakam giriliyor ama sistemde de sgk numarasını istiyor. Bir de bu 7 tane rakam hangi belgede yazılı.

@Olgaç Sürmelihindi
personel sgk evraklarında sgk nonun yazılı olduğu yerde "işyeri no" diye belirtiliyor.