• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre bilgi sistemi

Ömer Taşdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar yeni başladığım bir fabrikanın çevre bilgi sistemi kullanıcı adı ve şifresi alınmış. fakat hatırlamıyorlar nasıl öğrenebilirim.

Benim de şifrelerle, başım dertte. Firma girişi yaparken bir kutucuk var (Danışmanlık Firması veya Çevre yönetimi birimisiniz) diye. Ne işe yarıyor? Biz Danışmanlık firmasıyız bizde kendimizi kayıt yaptıktan sonra- Bütün tesislerimde güncelleme ve diğer işlemler yapabiliyormuyum. Yoksa yanlış mı anladım. Teşekkürler

@bkurtay
danışmanlık firması olarak kendiniz için alıyorsanız işaretlersiniz ama firmaların danışmanlığını yaparak tesis kaydı oluşturacaksanız kendinizi tesis yerine koyarak kaydı oluşturacaksınız. Yani o kutucuğu işaretlemeyeceksiniz.

Benim de birçok fabrikam silinmiş. kullanıcı adı ve şifresi girince tesis kaydı bulunmamaktadır diyor. daha şubatta hepsinin beyanını yaptım.

@Ayşegül Aydın Bir kısmını geri getirebildiler ancak halihazırda 4 işletmemiz hala sistemde gözükmemektedir. Bakanlık ile yaptığımız görüşmede de sistemi kuran özel firmanın anlaşmasının bittiği bu yüzden konu hakkında yardımcı olamayacakları yönündeydi.

cbs' den silinmiş. nasıl oluyor anlamadım. Halbu ki tesisin bütün beyanlarını tamamlamıştım ben. Toprak kirliliğini açtırayım dedim tesis kaydı bulunmamaktadır dedi. Kısa süreli bir sorundur diye düşündüm ama 1 aydır aynı sorun devam ediyor.

Arkadaşlar merhaba,

Çevre Bilgi Sisteminde firma kaydediyoruz. Kullanıcı adı ve şifre ile atık beyanı v.s. yapabiliyoruz. Firma kullanıcısı farklı birşey midir? Yani Firma kullanıcısı açtırınca kullanıcı adı şifre değişiyor mu? Firma kullanıcısı ile yapabileceğimiz işlemler nelerdir?

Arkadaşlar Merhaba,
Ben yeni mezunum işe başladım fakat çevre görevlisi olarak sisteme kayıt olmam gerekiyor bunun için izlemem gerekn politika ne olmalıdır? Bildiğim kadarıyla firmanın kendi adına kullanıcı adı ve şifresi yok bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Arkadaşlar merhaba,
Kütle dengeyi girmek istediğim zaman aktif lisansı seçtikten sonra "Kullanıcı Bilgileri Sistemde Bulunamadı" yazısı çıkıyor. Aynı problemle karşılaşan var mı acaba?

Çevre bilgi sisteminde Firmam onaylı ve kayıtlı gözüküyor fakat fırma kullanıcı adını ve şifresini hatırlamıyor nasıl bulabilirm

Tesis için firma kullanıcısı açtırın.Firma kullanıcısında tesisin kullanıcı adını göreceksiniz.Daha sonra çevre bilgi sistemine firma kullanıcı adı ile giriş yapın .Bu tesisin firma ve tesisi bilgilerini güncelleyin.Firma kullanıcısında gördüğünüz kullanıcı adını kullanarak şifremi unuttum yapın ve şifre mail gelir.

Mehmet Bey;
söylediğiniz işlemleri yapıyorum fakat kullanıcı adı ile ilgili herhengi bir şey yazmıyor nerden göreceğiz kullanıcı adını başvuru formu çıkıyor onda da yazmıyor.

Merhaba Arkadaşlar danışman firmada çalışmaktayım sorunum çevre bilgi sistemine ait danışman firma kullanıcı adı ve şifresini hatırlamıyorlar firmadan eski çalışan biliyormuş eski çalışan da telefonlarımıza cevap vermiyor ben kullanıcı adı ve şifresini nasıl öğrenebilirim?