• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Bilinçlendirme Eğitimi hk.

zuhall

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba, bir konu da yardım istiyorum. İşyerimizde değişik branşlarda başlayacak yeni işçi arkadaşlarımıza kısa ve öz bir çevre bilinçlendirme eğitimi vermek istiyorum. Genel olarak fabrikada yapması veya vapılmaması gerekenlerle ilgili ...
Daha önce böyle bir eğitim vermiş ya da elinde bununla ilgili slayt olan var mı acaba? nasıl bir içerikle versem daha etkili olur acaba yardımlarınızı bekliyorum.

bence ne slayt nede video insanların vijdanına seslenin . 5 - 10 dakikalık konuşmalr yapan atık tesisinde çalışan insanalrdan bahsedin. orada çalışanlardan biride biz yada akrababız olabilrdi filan diye vijdanlara seslenen konuşmalar daha etkili olur. ben öyle yapıyorum.

@Funda Saltık

Funda hanim merhabalar
Oncelikle elinize sağlık. Ancak ben inceledigimde goruntu kirliligine yer vermek gerekir mi diye düşündüm .Bence o diğer konular içerisinde çevre anlamında biraz daha önem sırasında sonlarda kalan bir durum.bir öneri isterseniz de geri dönüşüm konusunda daha fazla açıklama yapmanız öneririm. Alternatif olarak yapilabilceklerdwn kaynaklardan ve geri dönüşümün kendi arasında kategorilere ayırarak hangisi dönüşebilir ? Nasıl dönüşür ?bize kazancı nedir ? Noktasında daha ayrıntılı degerlendirebilirsiniz.Ya sa istatiksel verilerden yararlanarak bu konuyu daha ilgi çekici hale de getirebilirsiniz. 1 lt yağın suyun ... miktarını kirletmesi ya da 1 pet şişeden ...miktarda geri donusumubdebln tekrar uretim yapılması ,1 pilin kirlettiği ..metrekarelik alanın ..şu kadar canlıya zarar vermesi vs gibi