• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre birimi olan otele çevre görevlisi olarak atanmak

yusufok

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Güral
Merhaba arkadaşlar, Çevre Birimi olan bir oteldeyim.Firma aratıp firma seç dedikten sonra vekil ata kısmında " Vekalet Belgesi bulunmamaktadır "yazısında vekalet yükleme kısmında yardımınızı rica ediyorum.

Yanlış yoldan gittiğimi düşünüyorsanız da yardımcı olabilirseniz sevinirim. Bakanlığı aradıysam da kimse bir şey bilmediği için ilerliyemedim.

Çevre yönetim birimine kendinizi dahil mi etmek istiyorsunuz yoksa bu aşamayı geçtiniz ve vekalet belgesi mi yüklemek istiyorsunuz anlayamadım..

@G.Şentürk

Evet vekalet belgesi yüklemek istiyorum. Nasıl hazırlarız ? Yükleyince ne kadar bir süresi var bilginiz varsa sevinirim..

Ben daha önce vekalet belgesi yüklemedim. Kendinizi sisteme kaydedemiyorsanız yardımcı olmayı deneyecektim, o yüzden sordum.

Ama mutlaka yardımı olabilecek birileri vardır : )