Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre Danışmanlığı Alet Çantası

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında WalkMan tarafından paylaşıldı.

1. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Arkadaşlar herkesin işine yarayacak bir çalışma yapalım istedim.
    Çevre Görevlisi ve Danışmanlık Firmasında çalışan arkadaşların sürekli işine yarayacak bilgi,belge,telefon numaraları ve bilgisayar programlarını bir yerde toparlayalım.
    İlgi arttıkça ilk mesajı güncelleyeceğim ve eklemeleri yapacağım.

Bu çalışmada amaç;

Çevre Danışmanlık Hizmetleri için gerekli telefon numaralarını,
    Gerekli belgelerin ne olduğu ve nereden temin edilebileceği ile tecrübe edilmiş zorlukların ne olduğu ve nasıl üstesinden gelinebileceğini,
    Gerekli bilgisayar programlarını
    ve hatta mümkünse karşılaşılan sorunlar ve çözüm yollarını

gibi öğeleri tek başlık altında toplamaktır. Ben bir kaç şey toparladıktan sonra ekleme yapabilirim ancak şimdilik sizlerin de ilgili arkadaşlardan eklemek isteyenler varsa ekleme yapabilirler.

2. srkdgns

srkdgns CMNet Üyesi

Çevre İzin lisanslarla ilgili eğitim şeklinde hazırlanmis Pdf ler var işe yararmı bilmem.

Ekli Dosyalar:

3. Şafak Yılmaz

Şafak Yılmaz CMNet Üyesi

bakanlığın istediği formattaki evraklar ektedir.

Çevre Danışmanlığı Alet Çantası konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre danışmanlığı kapsamına giren tesislere çevre eğitimi

Arkadaşlar çevre danışmanlığı hizmeti vereceğimiz sanayi tesislerine yönelik bi eğitim hazırlamam gerekiyor. Elinde bu şekilde hazırlanmış çevre ile ilgili bir eğitimi olan arkadaş varsa bunu paylaşmak isterse çok makbule geçer. Ayrıca tesise ayda bir gidildiğinde çevre danışmanlığı kapsamında elimizde envanter olması açısından iç tetkik raporu örneği var mı. şimdiden çok teşekkür ederim.
  2. Çevre Danışmanlığı ve KOSGEB

Üstadlar merhaba. Ben Bahadır GÜRPINAR. Erzincan' da bir arkadaşımla birlikte Çevre Danışmanlığı firması açtık bundan 2 ay önce. Çok bi tecrübem yok açıkcası. Üstadlara soracak soraularım var, umarım yardımcı olursunuz. 1. Çevre İzni başvurusu yapılan firmalara iş termin planı hazırlamamız gerekiyor sanırım. Çevre izni için bunun bir örneğini rica etsem verebilir misiniz? 2. 1 senelik...
  3. Otellerde çevre danışmanlığı

Arkadaşlar; Muğla bölgesinde bir otelde çevre görevlisi olarak işe başladım. deneyimim de olmadığından sizlerin yardımlarınızı istiyorum. yeni bir konu olarak bu forumu açtım. hem ben hem de benim gibi otellerle ilgili danışmanlık bilgilerine ihtiyaç duyan arkadaşlar bu konuya kolay ulaşsın istedim. şimdiden hepinize teşekkür ederim. öncelikle tesis işletmecisi tesisde kıracı . yeni kiralamış....
  4. Çevre görevlisi ve danişmanliği için çevre mevzuat eğitimi

Çevre danışmanlığı firması yada çalıştığınız firmada çevre görevlisi olarak görev alacağınız konularda nelere dikkat etmeniz gerektiği, çevre görevlisi olarak çevre ve şehircilik bakanlığına yapacağınız yasal bildirimlerde hangi yönetmeliklere tabii olduğunuzla ilgili bilgilerin yer alacağı bir eğitim düzenlenecektir. Eğitimlerimiz hafta içi gurubumuz ve hafta sonu grubumuz olacak şekilde...