Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre Danışmanlık Firmaları Duyuru

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında S.Gönenç Çalıcı tarafından paylaşıldı.

1. S.Gönenç Çalıcı

S.Gönenç Çalıcı CMNet Üyesi

Arkadaşlar böyle bir duyuru yayımlandı "cevre.cob.gov.tr" de.
    duyuru.JPG

tuba-ak bunu beğendi.
  2. Gülfem Polat

Gülfem Polat CMNet Üyesi

anlayan anlatabilir mi :)

3. tuba-ak

tuba-ak CMNet Üyesi

Türkçe meali nedir bunun???

4. S.Gönenç Çalıcı

Şimdi hem kendi firmamızın şifresiyle firmalar üzerinde değişiklik yapamıyoruz, onların şifresine ihtiyacımız var aynı zamanda sadece kendi firmalarımızın bilgilerini güncelliyoruz. ya da tam tersi =)

5. Burçin Hekimoğlu

Burçin Hekimoğlu CMNet Üyesi

Offff bu iş daha ne kadar karıştırılabilir ki diyordum S.Gönenç Bey sağolsun merakımı giderdi. :D
    Benim anladığım sistem girişleri için artık kendi kullanıcı adı şifre yerine firmalar için alınacak olan şifreler ile işlemleri gerçekleştireceğiz :s yada çok aykırı bir anlam çıkardım :D

Özge Gökmen bunu beğendi.
  6. Meril San

Meril San CMNet Üyesi

tüm bakanlıkların Türkçe kullanımı hakkında fazlasıyla derse ihtiyacı var :suspus:

7. superjax

superjax CMNet Üyesi

yeni tesis kaydı için ilk önce firma adına İÇŞM den şifre alarak e-izinler kısmından tesisi sisteme açacağız sonra kendi sistemimize kaydedeceğiz anladım

8. S.Gönenç Çalıcı

Çevre Danışmanlık Firmaları Duyuru konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre görevlisi ve çevre danışmanlık firmaları hakkında yönetmelik

Çevre görevlisi ve danışmanlık firmalrı hakkında yönetmelik yayınlandı.Tüm çevre mühendisleri çevre görevlisi oldular. Yönetmeliğe aşağıdaki linkten veya EKTEN ulaşabilirsiniz. http://rega.basbakanlik.gov.tr/eskiler/2010/11/20101112-10.htm
  2. E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi)

Arkadaşlar E-Çevre izinleri ile ilgili tüm sorunlarınız için yeni iletişim bilgileri; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri Destek Hattı Tel: 0312.586.35.81 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri E-Posta : izinlisans2@csb.gov.tr Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Bilgi Sistemi E-Posta: cevre.bilgi@csb.gov.tr Not: Daha önce destek verdiğimiz...
  3. Çevre görevlisi ve çevre danışmanlık firmaları hakkında yönetmelik

bu yönetmelik ne zaman yayınlanacak bilgisi olan var mı?
  4. Çevre görevlisi ve çevre danışmanlık firmaları hakkında yönetmelik

ÇEVRE GÖREVLİSİ VE ÇEVRE DANIŞMANLIK FİRMALARI HAKKINDA YÖNETMELİK Resmi Gazete Tarihi: 12.11.2010 Resmi Gazete Sayısı: 27757 Amaç Bu Yönetmeliğin amacı, çevre görevlilerinin nitelikleri, sorumlulukları ve belgelendirilmeleri ile çevre danışmanlık firmalarına yeterlik belgesi verilmesine ilişkin usul ve esasları belirlemektir. Kaynak: Mevzuat Bilgi Sistemi