Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre Danışmanlık Firmaları

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Özlem Kocaman tarafından paylaşıldı.

1. Özlem Kocaman

Özlem Kocaman CMNet Üyesi

Arkadaslar duyduguma göre çevre danışmanlık firmaları A ve B grubuna ayrılmış A grubuna hangi firmalar giriyor B grubuna hangi firmalar giriyor cevaplandırırsanız cok sevinirim.

2. Çağatay Çetinkaya

Çağatay Çetinkaya CMNet Üyesi

Yönetmelikte böyle bir ayrımı ben göremedim. Gözümden de kaçabilecek bir durum değil. Somut örnekleriniz varsa paylaşırsanız duruma netlik kazandırabiliriz.

3. Özlem Kocaman

Özlem Kocaman CMNet Üyesi

Teşekkür ederim bende sadece duymustum bakanlığı arayarak ögrendim bögle bir ayrım olmadıgını yeterlilik izin belgesi alındıktan sonra şirketlerle sözleşme yapılacagını söylediler.

4. Çağatay Çetinkaya

Çağatay Çetinkaya CMNet Üyesi

Çevre Danışmanlık Firmaları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre görevlisi ve çevre danışmanlık firmaları hakkında yönetmelik

Çevre görevlisi ve danışmanlık firmalrı hakkında yönetmelik yayınlandı.Tüm çevre mühendisleri çevre görevlisi oldular. Yönetmeliğe aşağıdaki linkten veya EKTEN ulaşabilirsiniz. http://rega.basbakanlik.gov.tr/eskiler/2010/11/20101112-10.htm
  2. E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi)

Arkadaşlar E-Çevre izinleri ile ilgili tüm sorunlarınız için yeni iletişim bilgileri; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri Destek Hattı Tel: 0312.586.35.81 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri E-Posta : izinlisans2@csb.gov.tr Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Bilgi Sistemi E-Posta: cevre.bilgi@csb.gov.tr Not: Daha önce destek verdiğimiz...
  3. Çevre görevlisi ve çevre danışmanlık firmaları hakkında yönetmelik

bu yönetmelik ne zaman yayınlanacak bilgisi olan var mı?
  4. Çevre görevlisi ve çevre danışmanlık firmaları hakkında yönetmelik

ÇEVRE GÖREVLİSİ VE ÇEVRE DANIŞMANLIK FİRMALARI HAKKINDA YÖNETMELİK Resmi Gazete Tarihi: 12.11.2010 Resmi Gazete Sayısı: 27757 Amaç Bu Yönetmeliğin amacı, çevre görevlilerinin nitelikleri, sorumlulukları ve belgelendirilmeleri ile çevre danışmanlık firmalarına yeterlik belgesi verilmesine ilişkin usul ve esasları belirlemektir. Kaynak: Mevzuat Bilgi Sistemi