Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

çevre danışmanlık firması başvurusu online hangi siteden başvuruluyor

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Adnan Özhan tarafından paylaşıldı.

 1. Adnan Özhan

  Adnan Özhan CMNet Üyesi

  danışman firma kurulduğunda başvurular nereden yapılıyor
   
 2. ebru54

  ebru54 CMNet Üyesi

  danışmanlık firma başvuruları elektronik ortamdan online olarak yapılıyo. Bu işlemlere başlamadan önce firma adına e-imza yada mobil imza alınması gerekiyor. ÇDYB BELGE ÜCRETİ 3000 TL olup bakanlık Ankara şubesine yatırılıyor.yapmış olduğunuz ödemenin karşılığı olan dekontu,sicil gazetesini ve de Büro tescil belgenizi online olarak sisteme yükleyip başvuruyu tamamlamış oluyorsunuz.
  web adresi: Çevrimiçi Çevre ?zinleri buradan kullanıcı kaydınızı yapabilirsiniz.
   
 3. erman

  erman CMNet Üyesi

  İyi günler,

  Firmamızda adres değişikliği yapacağız. Bunu 10 iş günü içinde bildirmemiz gerekiyor. Sadece internet ortamından firma bilgilerini güncelle kısmından yapmamız yeterli olur mu? Yoksa değişen ticaret sicilimiz vs. ibraz etmemiz mi gerekir ?
   
çevre danışmanlık firması başvurusu online hangi siteden başvuruluyor konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Çevre Danışmanlık Firması açmak

  İyi akşamlar, Ülkemizde yeni mezun çevre mühendislerini asgari ücretle çalıştırmak isteyen ve çevre konusunda deneyim ve bilgisi olmadan parasıyla yanına çevre mühendislerini alarak çalıştıran işverenlerden dolayı yeni mezun benim durumumda birkaç arkadaşımla birlikte çevre danışmanlık firması kurmaya karar verdik. Sonuçta ilk kurulum maliyetlerimizin dışında çok giderimiz olmayacak, fakat...
 2. İşletme çalıştığı Çevre danışmanlık firması ile ilgili sözleşmesini fesih etmesi

  Arkadaşlar, Çevre Danışmanı bulunan bir tesis söleşmesini fesih etmek istiyor, nedeni de kendi bünyesinde çalışanlardan birinin Çevre Görevlisi belgesi almış olması. Danışman Firma Çevre İzin Başvuru sürecinde şuan eğer sözleşmeyi fesih ederlerse süreçte ne gibi aksaklıklar oluşur? Başından geçen veya bilgisi olan arkadaşlar beni bu konuda bilgilendirebilirse çok sevinirim.
 3. Danışmanlık firması, şahıs firması mı yoksa limited şirket mi olmalı?

  Merhaba Arkadaşlar, yeni bir danışmanlık firması açılırken şahıs firmasının açılması ve onun üzerinden yeterlilik belgesi alınması yeterli oluyor mu? yoksa ltd. olması şartı var mı ?
 4. Çevre Danışmanlık Firması Yeterlilik Belgesi Alanların Listesi

  Çevre Danışmanlık Firması Yeterlilik Belgesi Alanların Listesi İçin Aşağıdaki Linki tıklayınız; http://izinlisans.cevre.gov.tr/Sorgular/YazilimNetFirmaSorgula.aspx
 5. Online çevre izni başvurusu hk.

  Gfb başvurusu yaparken, Başvuru formu doldurulduktan sonra bir sonraki adıma geçilemiyor. Bu benden kaynaklanan bir sorun mu yoksa sistemle alakalı. ( bu olay bir haftadır devam etmektedir.)