Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre danışmanlık firmasına alınacak olan hizmet yeterlilik belgesi hk.

Konu, 'ARŞİV' kısmında arikanhasan tarafından paylaşıldı.

 1. arikanhasan

  arikanhasan CMNet Üyesi

  Faaliyette olan çevre danışmanlık firmamıza hizmet yeterlilik belgesi almak için başvurduk. Gelen eksper birkaç fiziki ve evraksal şartları sağlamamız gerektiğini ve 1 ay içerisinde tekrar başvurmamız gerektiğini söyledi. Aksi halde başvuru ücreti olarak tekrar 500 tl ödememiz gerekiyor. Fakat bu eksiklikleri standartları okuyup eksiklikleri gidermemiz gerekiyor. Bu standartlara ücretsiz ulaşamıyorum. Elinde olan varsa gönderebilir mi? ( ts 13346 ) Cevaplarınızı bekliyorum iyi çalışmalar..
   
 2. Muharrem

  Muharrem CMNet Üyesi

  TS standartlarının paylaşımı yasal değildir. Özellikle resmi bir amaçla kullanılacak standardın faturasını denetim yetkilisi talep edebilir. Sıkıntı yaşayabilirsiniz.
   
 3. Dejavu

  Dejavu CMNet Üyesi

  neden istesin ki faturasını standart var mı var işte

  13078 var işine yararsa atayım
   
 4. arikanhasan

  arikanhasan CMNet Üyesi

  Faturayla ilgili bi sorun çıkacağını sanmıyorum. gelen eksper sadece inceleyip incelemediğimizi sordu. 13078 atarsanız çok işime yarayacaktır
   
 5. Muharrem

  Muharrem CMNet Üyesi

  Ben bildiğim kadarını söylüyorum. Gerisi size kalmış, istediğiniz yere istediğiniz standardı atabilirsiniz. Ama ben almayayım teşekkürler :bsmagryr:
   
 6. Fatih Çoban

  Fatih Çoban CMNet Üyesi

  Basılı standartlar ilgili talep ve ödeme karşılığında ilgili firmaya gönderilir ve altında bu standart ...... Firması için basılmıştır ve çoğaltılması kopyalanması yasaktır diyede belirtilir. Faturasız ve kopya ürün kullanmak korsan ürün kullanmak gibi bir durum oluşturur, ki bu durumda da yasal olarak yaptırım içerisinde kalabilirsiniz.