• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre danışmanlık firmasına alınacak olan hizmet yeterlilik belgesi hk.

Hasan ARIKAN

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Natura Çevre Müh. ve Dan. Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.
Faaliyette olan çevre danışmanlık firmamıza hizmet yeterlilik belgesi almak için başvurduk. Gelen eksper birkaç fiziki ve evraksal şartları sağlamamız gerektiğini ve 1 ay içerisinde tekrar başvurmamız gerektiğini söyledi. Aksi halde başvuru ücreti olarak tekrar 500 tl ödememiz gerekiyor. Fakat bu eksiklikleri standartları okuyup eksiklikleri gidermemiz gerekiyor. Bu standartlara ücretsiz ulaşamıyorum. Elinde olan varsa gönderebilir mi? ( ts 13346 ) Cevaplarınızı bekliyorum iyi çalışmalar..

TS standartlarının paylaşımı yasal değildir. Özellikle resmi bir amaçla kullanılacak standardın faturasını denetim yetkilisi talep edebilir. Sıkıntı yaşayabilirsiniz.

@Muharrem
neden istesin ki faturasını standart var mı var işte

13078 var işine yararsa atayım

Faturayla ilgili bi sorun çıkacağını sanmıyorum. gelen eksper sadece inceleyip incelemediğimizi sordu. 13078 atarsanız çok işime yarayacaktır

Ben bildiğim kadarını söylüyorum. Gerisi size kalmış, istediğiniz yere istediğiniz standardı atabilirsiniz. Ama ben almayayım teşekkürler :bsmagryr:

Basılı standartlar ilgili talep ve ödeme karşılığında ilgili firmaya gönderilir ve altında bu standart ...... Firması için basılmıştır ve çoğaltılması kopyalanması yasaktır diyede belirtilir. Faturasız ve kopya ürün kullanmak korsan ürün kullanmak gibi bir durum oluşturur, ki bu durumda da yasal olarak yaptırım içerisinde kalabilirsiniz.