Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

çevre danışmanlık sertifikalı mühendis??

Konu, 'Mesleki Deneyimleriniz' kısmında qrafiqer tarafından paylaşıldı.

1. qrafiqer

qrafiqer CMNet Üyesi

herkese merhaba,

bir iş ilanında gözüme takıldı ve bilgisi olan arkadaşlardan ne demek istediklerini anlatmalarını rica ediyorum.

çevre danışmanlık firmamızda çalıştırılmak üzere çevre mühendisi aranmakta, çevre mühendislerinin çevre danışmanlık sertifikalarının olmaları vs. demişler.

bu çevre danışmanlık sertifikası hakkında bilgisi olan?

teşekkür ederim

2. Berkan Tunçludemir

Berkan Tunçludemir CMNet Üyesi

Cevap: çevre danışmanlık sertifikalı mühendis??

çevre görevlisi sertifikası fln demek istemişlerdir...

o değilde ben bir tanesinde, çevre mühendisi arayan türk bir firmanın, tercih nedeni olarak amerikan mühendisler birliği sertifikası aradığını gördüm..

3. muhendis63

muhendis63 CMNet Üyesi

buda iyimişş bende arabistan mühendisler birliğinin sertfikasını istesem nasıl olacak bakalım:) hemde türk firması ....:))))

4. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

onlar ne aradıklarını bilmiyorlar bence ..

5. Tuğba Cabi

Tuğba Cabi CMNet Üyesi

Bence ilanı verenin çevre mühendisi olup olmadığı şüpheli.Bana kalırsa da çevre görevlisi sertifikasından bahsediyorlar.Aksine danışmanlık yeterlilik belgesini firma alır.

6. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

acaba çevre görevlisi+büro tescil belgeli olabilir mi diyecem oda olmayacak.. kendinden, firmaya uyarlanmak üzere :):)

7. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

danışmanlık yapan insanlar, çevre görevlisi kavramını bile karıştırıyorsa yazık olnların danışmanlık yaptığı firmalara...

8. Adnan TUNÇTÜRK

Adnan TUNÇTÜRK CMNet Üyesi

Sadece para kazanma amaçlı bu sektöre girmek isteyenler var. Yakından uzaktan alakası olmayan adamlar,sırf sektörden kazanç kokusu aldıkları için çeşitli girişimlere başlamışlar bile...

9. Berkan Tunçludemir

Berkan Tunçludemir CMNet Üyesi

çevre danışmanlık firması olan çevre mühendisi arıyorlardır cidden belki ya :)

- çevre mühendisi misiniz?
    - evet
    - çevre görevlisi misiniz?
    - evet
    - çevre danışmanlık firmanız var mı?
    - evet
    - tamam firmanız artık bizim pazartesi başlayabilirsiniz çalışmaya hayırlı olsun :D

çevre danışmanlık sertifikalı mühendis?? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Mühendislere sertifikalı eğitimler-lider mühendis

İş dünyasında aktif olarak çalışmakta olan veya yeni mezun Mühendislerin yöneticileri tarafından, kariyerleri boyunca bir çok projede bulunmaları istenmektedir. Mühendisler kimi zaman projelerde ekibin bir parçası olurken kimi zaman da projelere liderlik etmekle görevlendirilirler. Proje ya da bir ekip yönetirken en önemli kriter, iş ortamını sıkıcı ve monoton bir yer haline getirmeden...
  2. E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi)

Arkadaşlar E-Çevre izinleri ile ilgili tüm sorunlarınız için yeni iletişim bilgileri; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri Destek Hattı Tel: 0312.586.35.81 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri E-Posta : izinlisans2@csb.gov.tr Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Bilgi Sistemi E-Posta: cevre.bilgi@csb.gov.tr Not: Daha önce destek verdiğimiz...