Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre danışmanlık şirketi açma koşulları

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında gizcev tarafından paylaşıldı.

1. gizcev

gizcev CMNet Üyesi

Arkadaşlar çevre danışmanlık şirketi açmak için koşullar neler yardımcı olur musunuz?

Burak Dumlu bunu beğendi.
  2. Tijen Canişcioğlu

Tijen Canişcioğlu CMNet Üyesi

Şu anda taslak halinde bir yönetmelik olduğu için biraz beklemenizi tavsiye ederim. Çünkü çevre görevlisi sayıları dahil olmak, tecrübe vb. gibi ciddi değişiklikler taslakta mevcuttu.

Yasemin Aslantürk Çebi bunu beğendi.
  3. Dilan Seycan

Dilan Seycan CMNet Üyesi

son durum nedir taslak yürürlüğe girdi mi acaba?

4. Tijen Canişcioğlu

Hayır Dilan hanım, taslak henüz yürürlüğe girmedi.

5. Dilan Seycan

Dilan Seycan CMNet Üyesi

Taslağın altında 1/07/2013 tarihinde yürürlüğe girer yazıyor. Aynı zamanda yayımlandığı tarihte yürürlüğe girer yazıyor ama sanırım yayımlanmadı henüz. Hehangi bir tarih yok sanırım?

6. Tijen Canişcioğlu

Yakın zamanlarda yayınlanacağını tahmin ediyorum. Ama kesin bir bilgi yok tabii.:)

Çevre danışmanlık şirketi açma koşulları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. danışmanlık şirketi açma..

merhaba arkadaşlar danışmanlık şirketi açmak için yetki belgesi bunun yanında nelere ihtiyacımız var..teşekkür ederim:D
  2. danışmanlık şirketi..

Danışmanlık şirketi açarken bildiğiniz üzere çevre mühendisine ihtiyacımız var peki başvuru yapabilmek için 3 nünde çevre görevlisi belgesi olması mı lazım?bir tanesinin olup diğerlerinki başvuru halindeyse olma ihtimali varmı.bilgisi olanlardan yardım bekliyorum.
  3. Danışmanlık şirketi-btb-smm

merhaba arkadaşlar kısa zaman önce sorduğum soruların cevabına bugün kendim ulaştım öğrenmişken sizlerle paylaşmak istedim. öncelikle danışma şirketi açmak için sadece btb yeterlidir ayrıca smm ye ihtiyaç yoktur. eğer bir şirkette çalışmıyorsak ve bireysel iş yapmak istiyorsak smm ye ihtiyaç duyulmaktadır.örneğin lpg istasyonları..
  4. Çevre Danışmanlık Şirketi Devretmek İsteyen?

Çevre Danışmanlık Şirketi Devretmek İsteyen varmı ? yenı danışmanlık şirketi kurmak isteyen bir arkadaşımız için elinde hazır bakanlıktan yeterlilik almış şirket varsa iletişime geçsin bi zahmet...