Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre Danışmanlık Sözleşme Feshi

Konu, 'ARŞİV' kısmında İsmet Arslan tarafından paylaşıldı.

1. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

Firmalarla yapılan sözleşmelerin feshi sırasında ne gibi yasal işlemler yapılmalıdır?

2. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Hizmet verdiğiniz tesis veya faaliyeti en geç 20 iş günü içerisinde yetkili makama dilekçe ile bildirmeniz gerekmektedir.

3. Özlem BAKİ

Özlem BAKİ CMNet Üyesi

sözleşme feshinin karşılıklı olarak yapılması daha mı doğrudur? örneğin tesis yetkilisinin tek taraflı feshetmesi durumunda problem çıkar mı?

4. Erol DALKILINÇ

Erol DALKILINÇ CMNet Üyesi

karşılıklı olarak yapılması daha doğrudur. Danışmanlık sözleşmesinde aksi belirtilmemiş ise tek taraflıda sözleşme fesh edilebilir.

Merhaba, Bakanlık bununla ilgili ekteki duyuruyu yapmıştı. Atık kabul tesisleri için kütle denge bildirimi yapılması gerekiyor çevre bilgi sistemi uygulamalarında. Bahsedilenin bu konu olması gerekiyor.
19 Kasım 2015
5
0
@burak58600 umarım senin için geç olmamıştır ve işine yarar.
3 Aralık 2015
3
0
OZON UYGULAMA İLE İLGİLİ BAZI OSB'DE ÇALIŞMALAR YAPTIK. PROJELER DEVAM EDİYOR. OSB 1 : ÇIKIŞ SUYU Pt-co değeri : 420 5 DK. UYGULAMA SONRASI Pt-co değeri :24 10 dk UYGULAMA SONRASI Pt-co değeri :2 OSB 2 : ÇIKIŞ SUYU Pt-co değeri : 387 5...
1 Temmuz 2015
8
1
@burak58600 umarım senin için geç olmamıştır ve işine yarar.
3 Aralık 2015
3
0
Yozgat'ta ilk uranyum 2016'da çıkarılacak Uranyumun varlığı bilinen Yozgat Temrezli’de ilk maden 2016 sonunda açılacak. Saha hakkına sahip Avustralyalı Anatolia Energy, Amerikalı URI’yle eylülde birleşecek. Madenin ömrü 12 yıl olacak, toplam...
17 Ağustos 2015
1
0
Yozgat'ta ilk uranyum 2016'da çıkarılacak Uranyumun varlığı bilinen Yozgat Temrezli’de ilk maden 2016 sonunda açılacak. Saha hakkına sahip Avustralyalı Anatolia Energy, Amerikalı URI’yle eylülde birleşecek. Madenin ömrü 12 yıl olacak, toplam...
17 Ağustos 2015
1
0
Sorun devam ediyor mu? Çözdüm sanıyorum ama sorayım dedim. [ATTACH]
14 Ekim 2015
8
1