Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre danışmanlık ve iş güvenliği hizmeeti

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında İdris Kaval tarafından paylaşıldı.

1. İdris Kaval

İdris Kaval CMNet Üyesi

Arkadaşlar bir firma hem çevre danışmanlık hemde iş güvenliği hizmetini aynı iş yerinde verebilir mi? ayrıca yönetmenlikte yazılan kriterleri sağlamadan nasıl bu hizmeti verebilir. Çünkü yaşadığım yerde hem çevre danışmanlık hemde iş güvenliği-iş yeri hekimi-işyeri hemşiresi hizmetini söz konusu firma saymış olduğum tüm işler için 400 tl fiyat vermiş. bence biz bırakalım bakanlığı ilkin kendi içimizdeki bu politikayı değiştirelim. (Not: danışmanlığını yapmışş olduğum firmaya verilmiş ve sözleşmeyi feshetti.)
    gelecek yorumları merakla bekliyorum.

Nihal Ş. Aksoy bunu beğendi.
  2. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Yorum yapamıyorum sevgili kardeşim. Her işi yaparız yoksa aç kalırız mottosu ile bu sektörde hepimiz birer küçük hallederiz a.ş. olmuşuz. Sonrasında da işler kaliteli değil, fiyatlar düşük diyoruz. Sorumlusu biziz, kendimize bakmak yerine her toplantıda "düşük fiyat veriyorlar" diyoruz.

Değişim şart söylediğin gibi. Ama en önce kendimizden başlayarak.

KaanDogukan ve Nihal Ş. Aksoy bunu beğendi.
  3. Nihal Ş. Aksoy

Nihal Ş. Aksoy CMNet Üyesi

Yorum yapamayacağım... Yoruma gerek yok... Yalnızca bu dediğinizi yapan arkadaşları yetiştiren aileyi, okulları ve çevresini tebrik ediyorum... Bu büyük bir insan mühendisliği alt yapısı gerektiren çalışma dünyada herhalde en kaliteli olarak bizim ülkemizde icra ediliyor. Yurt dışında da yaygınlaştırmalıyız bunu. Madem ki çevre mühendisleri aynı zamanda iş güvenliği uzmanlığı yapamaz o zaman lütfen İzin lisansa iş güvenliği tedbirlerinin alınması ön koşulunu çevre mevzuatından çıkartsınlar

Murat Akyüz bunu beğendi.
  4. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Nihal Hanım, söylediğiniz ön koşul hangi yönetmelikte yazıyor?

sdagtekin bunu beğendi.
Çevre danışmanlık ve iş güvenliği hizmeeti konusuna benzer içeriklerimiz
  1. E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi)

Arkadaşlar E-Çevre izinleri ile ilgili tüm sorunlarınız için yeni iletişim bilgileri; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri Destek Hattı Tel: 0312.586.35.81 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri E-Posta : izinlisans2@csb.gov.tr Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Bilgi Sistemi E-Posta: cevre.bilgi@csb.gov.tr Not: Daha önce destek verdiğimiz...