• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre danışmanlık ve iş güvenliği hizmeeti

İdris Kaval

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar bir firma hem çevre danışmanlık hemde iş güvenliği hizmetini aynı iş yerinde verebilir mi? ayrıca yönetmenlikte yazılan kriterleri sağlamadan nasıl bu hizmeti verebilir. Çünkü yaşadığım yerde hem çevre danışmanlık hemde iş güvenliği-iş yeri hekimi-işyeri hemşiresi hizmetini söz konusu firma saymış olduğum tüm işler için 400 tl fiyat vermiş. bence biz bırakalım bakanlığı ilkin kendi içimizdeki bu politikayı değiştirelim. (Not: danışmanlığını yapmışş olduğum firmaya verilmiş ve sözleşmeyi feshetti.)
gelecek yorumları merakla bekliyorum.

Yorum yapamıyorum sevgili kardeşim. Her işi yaparız yoksa aç kalırız mottosu ile bu sektörde hepimiz birer küçük hallederiz a.ş. olmuşuz. Sonrasında da işler kaliteli değil, fiyatlar düşük diyoruz. Sorumlusu biziz, kendimize bakmak yerine her toplantıda "düşük fiyat veriyorlar" diyoruz.

Değişim şart söylediğin gibi. Ama en önce kendimizden başlayarak.

@İdris Kaval

Yorum yapamayacağım... Yoruma gerek yok... Yalnızca bu dediğinizi yapan arkadaşları yetiştiren aileyi, okulları ve çevresini tebrik ediyorum... Bu büyük bir insan mühendisliği alt yapısı gerektiren çalışma dünyada herhalde en kaliteli olarak bizim ülkemizde icra ediliyor. Yurt dışında da yaygınlaştırmalıyız bunu. Madem ki çevre mühendisleri aynı zamanda iş güvenliği uzmanlığı yapamaz o zaman lütfen İzin lisansa iş güvenliği tedbirlerinin alınması ön koşulunu çevre mevzuatından çıkartsınlar