Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

çevre danışmanlık yeterlilikleri

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Burcak Bulut tarafından paylaşıldı.

1. Burcak Bulut

Burcak Bulut CMNet Üyesi

çevre danışmanlığı konusunda ve a sınıfı çevre görevlisi olunmasıyla ilgili bilgisi olan var mı??? acil yardım...

2. Burcak Bulut

Burcak Bulut CMNet Üyesi

danışmanlık firması için neler gerekir yardımcı olursanız sevinirim.

3. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

A grubu ve B grubu konusu taslaktaydı bir kaç ay kadar önce ancak değiştirildi ve yönetmelik şu anki hâliyle çıktı. Sorularınızın cevabını ilgili yönetmeliklerde görebilirsiniz.
    Bkz:
    Çevre Görevlisi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik,
    Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkındaki Yönetmelik,
    Çevre Denetimi Yönetmeliği.

4. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

Son yönetmeliğe göre çevre görevlisinin A sı B si yoktur arkadaşım.Fark vardır oda Çevre mühendisi direk alır belgeyi Çevre mühendisi olmayanlar ise sınava girer.... Merak ettiğim sen nerden takip ediyorsun mevzuatı..Çevre ve Orman Bakanlığına bakmanı öneririm.

Saygılar..

5. Burcak Bulut

Burcak Bulut CMNet Üyesi

arkadaşar sanırım ben taslağı okudum ve değişiklikle ilgil iherhangi birşey karşıma çıkmadı. verdiğiiz bilgiler için çok teşekkür ederim. çevre danışmanlık firması kurmak için neler gerekiyo yönetmelikler ok gerekli bilgiler var ama bizzat uygulamaya geçmiş arkadaşardan bilgi rica ediyorum.

6. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

burçak bey özel mesajınızı yanıtladım.. orada gerekli ve yeterli bilgiler mevcut..

7. Burcak Bulut

Burcak Bulut CMNet Üyesi

çevre ölçüm ve anaaliz lab. hakkında bilgisi olanlar paylaşabilir mi lütfen??

çevre danışmanlık yeterlilikleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi)

Arkadaşlar E-Çevre izinleri ile ilgili tüm sorunlarınız için yeni iletişim bilgileri; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri Destek Hattı Tel: 0312.586.35.81 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri E-Posta : izinlisans2@csb.gov.tr Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Bilgi Sistemi E-Posta: cevre.bilgi@csb.gov.tr Not: Daha önce destek verdiğimiz...