• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre danışmanlık

can250

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ÇED ÇEVRE DENETİM DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ
Herkese merhabalar. Arkadaşlar ben yeni bir çevre danışmanlık şirketi kurmayı planlıyorum.
Nasıl bir yol izlemeliyim?
Önerileriniz var mı ?
Nelere dikkat etmeliyim?
Yardımlarınız ve cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

bende aynı şeyi düşünüyorum yaklaşık 2 haftadır yönetmelikleri inceliyorum bu konu ile ilgili taslak yürürlüğe girmeden açmak lazım o yüzden bayramdan sonra muhasebeciyele cmo ile tso ile görüşücem gelişmeleri yazarım ama bu işi yapan arkadaslar yazarsa ikimiz için de daha aydınlatıcı olur ...
kolay gelsin

teşekkürler. bekleyelim tecrübe sahibi meslektaşlarımız yardım eder umarım :)

Arkadaşlar, yürürlükte olan yönetmeliği göre şahıs şirketi olarak açabilirsiniz. Ancak bildiğiniz üzere taslak yönetmelikte tüzel kişilik olması şartı getiriliyor. Bu bağlamda ltd. şti. veya A.Ş açmanızı tavsiye ederim. Bildiğim kadarı ile ltd. şti. kurulum maliyeti daha uygun (muhasebeciler daha detaylı bilir).

Kısaca prosedürü ise cmo dan buro tescili aldiktan sonra izinlisans sisteminden basvuru yapmaniz gerekiyor.