Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre danışmanlık

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında can250 tarafından paylaşıldı.

1. can250

can250 CMNet Üyesi

Herkese merhabalar. Arkadaşlar ben yeni bir çevre danışmanlık şirketi kurmayı planlıyorum.
    Nasıl bir yol izlemeliyim?
    Önerileriniz var mı ?
    Nelere dikkat etmeliyim?
    Yardımlarınız ve cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

2. Kamil Safa Kalay

Kamil Safa Kalay CMNet Üyesi

bende aynı şeyi düşünüyorum yaklaşık 2 haftadır yönetmelikleri inceliyorum bu konu ile ilgili taslak yürürlüğe girmeden açmak lazım o yüzden bayramdan sonra muhasebeciyele cmo ile tso ile görüşücem gelişmeleri yazarım ama bu işi yapan arkadaslar yazarsa ikimiz için de daha aydınlatıcı olur ...
    kolay gelsin

3. can250

can250 CMNet Üyesi

teşekkürler. bekleyelim tecrübe sahibi meslektaşlarımız yardım eder umarım :)

4. can250

can250 CMNet Üyesi

kimse yok mu yardımcı olabilecek ?

5. Hasan Uzatıcı

Hasan Uzatıcı CMNet Üyesi

Arkadaşlar, yürürlükte olan yönetmeliği göre şahıs şirketi olarak açabilirsiniz. Ancak bildiğiniz üzere taslak yönetmelikte tüzel kişilik olması şartı getiriliyor. Bu bağlamda ltd. şti. veya A.Ş açmanızı tavsiye ederim. Bildiğim kadarı ile ltd. şti. kurulum maliyeti daha uygun (muhasebeciler daha detaylı bilir).

Kısaca prosedürü ise cmo dan buro tescili aldiktan sonra izinlisans sisteminden basvuru yapmaniz gerekiyor.

6. can250

can250 CMNet Üyesi

Teşekkürler Hasan Bey...

Hasan Uzatıcı bunu beğendi.
Çevre danışmanlık konusuna benzer içeriklerimiz
  1. E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi)

Arkadaşlar E-Çevre izinleri ile ilgili tüm sorunlarınız için yeni iletişim bilgileri; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri Destek Hattı Tel: 0312.586.35.81 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri E-Posta : izinlisans2@csb.gov.tr Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Bilgi Sistemi E-Posta: cevre.bilgi@csb.gov.tr Not: Daha önce destek verdiğimiz...