Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre Denetim Yönetmeliği Kapsamında Danışmanlık Günlerimizin İl Müdürlüğüne Bildirimi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında dutoprak tarafından paylaşıldı.

1. dutoprak

dutoprak CMNet Üyesi

Sevgili arkadaşlar bulunduğum ilde il müdürlüğü danışmanlık yaptığımız günlerin kontrol amaçlı (gidip gitmediğimizi sanırım kontrol edecekler ?) bildirilmesini istedi. Ancak bunu bütün bir yıl olarak yapılmasını istedi. Ben ise bunu aylık bildirim halinde yaptım ve bir üst yazı ile her ayın sonunda kendilerine yeni takvimin verileceğini söyledim. Ama pek sıcak bakmadılar? Acaba böyle bir uygulama ile karşılaşan varmı vede uyguladığı yöntem nasıldır. Yardımcı olursanız sevinirim. Birde gidemediğimiz günler yada değişikliklerin yazılı bildirilmesini istedi ? Bununla ilgili örnek bir yazı formatı mevcumu yada bu uygulamaya alışık olan arkadaşların belirlediği bir format varmıdır ? Bu konuda bilgi verebilirseniz sevinirim.
    Kolay gelsin

Brcnsrc bunu beğendi.
  2. Gülfem Polat

Gülfem Polat CMNet Üyesi

hangi il çevre bu?

3. dutoprak

dutoprak CMNet Üyesi

Bartın İl Çevre

Çevre Denetim Yönetmeliği Kapsamında Danışmanlık Günlerimizin İl Müdürlüğüne Bildirimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Denetim Yönetmeliği EKLER

ÇEVREYE KİRLETİCİ ETKİSİ YÜKSEK OLAN FAALİYET VEYA TESİSLER EK1 1. Ham Petrol, Doğal Gaz, Kömür ve Turba Çıkarma Endüstrisi 1.1. Ham Petrol çıkarılması: 1.1.1. Çıkarılan ham petrol miktarı günde 500 tondan fazla ise, 1.1.2. Kıtasal platformda petrol çıkarılması, 1.2. Doğal gaz çıkarılması, çıkarılan miktar günde 500,000 m³’ten fazla olduğunda, 1.3. 150 ha’dan daha geniş alanlarda açık ocak...
  2. Tavuk Çiftlikleri Çevre Denetim Yönetmeliği Kapsamında Çevre Görevlisi Bulundurmak zorundamıdır

Tavuk çiftlikleri çevre görevlisi çalıştırmka zorundamıdır acaba ?, (son revize edilen skhkky kapsamında) Kolay gelsin
  3. Çevre izin ve lisans yönetmeliği taslağı görüş bildirimi

Arkadaşlar bildiğimiz üzere Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği için taslak yayınlandı. Bu taslak hakkındaki görüşleri tek bir çatı altında birleştirmek amacıyla bir çalışma yapalım dedik ve bu görüşleri ÇMO ve Bakanlığa toplu şekilde sunabiliriz. Bu sektörde çalışan, çalışmayan herkesin değerlendirmesini tavsiye ederim. Bu konuda sahada çalışan kişilerin görüşleri önemli. Kendi değerlendirmemi...