Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre denetimi yönetmeliği taslağı

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Burak Can tarafından paylaşıldı.

1. Burak Can

Burak Can CMNet Üyesi

ÇEVRE DENETİMİ YÖNETMELİĞİ TASLAĞI

http://www.bsd.org.tr/images/tamim2520_ek1.pdf

arkadaşlar; bence devletten memur alımı yerine bu yönetmeliğin en kısa zaman da hayata geçirilmesi istenmelidir.böylece piyasada işsiz çevre mühendisi olmaz.750 -1000 tl çalışılmaz.taslağı iyi incelediğimizde çevre mühendislerin çalışacağı çok alanları olduğunu sanıyorum.

bu konuda bilgisi olan var mı? yardımlarınızı bekliyorum.

2. Burak Can

Burak Can CMNet Üyesi

http://www.cmo.org.tr/images/gazetecmo_sayi_02.pdf

haberine göre önümüzdeki günlerde yayınlanacak yönetmelik ile çevre mühendislerine sınav şartı ve deneyim şartı kalkmış olacaktır deniliyor.inşallah en kısa zamanda hayata geçilir.

3. Lokman Güvenç

Lokman Güvenç CMNet Üyesi

neresi iyi bu taslağın

kardeşim sen ne diyorsun bu taslakta çevre mühendislerinin önünü açan kısım neresi. fizik kimya biyoloji veteriner diğer mühendisler.herkes bu iş 3 günlük kursla yapabilecekken sen bu taslağı destekliyorsun.bu taslak sayesinde nasıl 750 -1000 tl fazla maaş alıyosun.ortalık çevre görevlisi dolacak.adamın iş yerinde üüniversite mezunu adammı yok o işide o adam yapcak seni mi işe alcaklar sanki nasıl bi mantık biz yazmaktan yorulduk.benden sınav şartını kaldırsalar nolur. benm aday olcam işe 10 tane adam aday olcak.daha ucuza çalşıcak. 15 günde benm diplomama sahip olcak. kepçeyle alıp kaşıkla veriyorlar siz de he diyorsunuz.

4. Melek Atay

Melek Atay CMNet Üyesi

nezaman cıkcak yaa8 ay oldu 2 aydır başbakanlıkta aralıktan önce cıksa baride önümüzü görsek sıkıldım valla nezaman cıkacak yaaa:agla:

Çevre denetimi yönetmeliği taslağı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre denetimi yönetmeliği

Resmi Gazete Tarihi: 21.11.2008 Resmi Gazete Sayısı: 27061 ÇEVRE DENETİMİ YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 – (1) Bu Yönetmeliğin amacı, çevrenin korunması için tesis veya faaliyetin çalışmaya başlamasından sona erdirilmesine kadar olan süreçte çevre denetiminin usul ve esaslarını; denetim yapacak personelin, çevre...
  2. Çevre denetimi yönetmeliği ve çevre kanununca alınması gereken izin ve lisanslar

ÇEVRE DENETİMİ YÖNETMELİĞİ ve Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında YönetmelikKAPSAMINDA ÇEVRE DANIŞMANLIK FİRMALARINA YETERLİK VERİLMESİ HAKKINDA TEBLİĞ TASLAĞI BİRİNCİ BÖLÜM, Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç Madde 1- (1) Bu tebliğin amacı, Çevre Denetim Yönetmeliği ve Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin Ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik kapsamında çalışacak...
  3. Çevre Denetimi Yönetmeliği

Arkadaşlar merhabalar, 21 Kasım 2008 Cuma tarihli Çevre Denetimi Yönetmeliği hala yürürlükte mi? Çevre Kanununca Alınması Gerekli İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik yayınlandıktan sonra kaldırıldığına dair bir şey duydum ancak doğruluğunu bilemiyorum. Şimdiden teşekkürler...
  4. Çevre Denetimi Yönetmeliği yoksa Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin Ve Lisanslar Hakkında Yönetme

Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin Ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik yoksa cdy göremi hareket edecez hangisini kabul edecez ıkısındede farklı maddeler var ?