Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

çevre eğitimi

Konu, 'ARŞİV' kısmında Uğur B. tarafından paylaşıldı.

 1. Uğur B.

  Uğur B. CMNet Üyesi

  Arkadaşlar çıkan yeni yönetmelikler ve mevzuatlara göre ve gelişen çevre sektörüyle ilgili birçok konuda, alanında uzman kişiler tarafından, çevreyle ilgili birçok konuda eğitimler verilecektir. Eğitimlerle ilgili olarak sizlerin almak istediğiniz ya da şu eğitim olursa daha iyi dediğiniz öneri ve fikirlerinizi alabilirmiyim.Yardımlarınızdan ve katkılarınızdan dolayı şimdiden teşekkür ederim.

  Not:Bizlerin vereceği eğitim konularını bilerek yazmıyorum. Vereceğimiz konular bellidir. Amacımız sadece bu eğitimlere ilave olabilecek ya da gözümüzden kaçırdığımız konuları objektif bir şekilde tespit edebilmek. Eğitim konularını,tarihleri ve yerlerini önümüzdeki günlerde ayrı bir forum altında tekrardan duyuracağım.
   
 2. nilbayram

  nilbayram CMNet Üyesi

  ne zaman bu eğitimler arkadaşım :):) Bence şu çevre görevlilerin firmaların aylık rutin denetimlerini yaparken nasıl bir yol izlenilmeli nasıl bir denetim tutanağı hazırlanmalı çünkü yönetmeliklerde çevre görevlilerin sorumlusu olduğu tesis için mevzuat hükümlerine göre iç tetkik programı hazırlamakla yükümlüğü olduğu belirtilmekte fakat hiçbir yerde iç tetkik raporlarıyla ilgili bilgi bulunmamaktadır.Bence bu konuyla ilgilide bir eğitim verilebilir çünkü gerçekten bu konuda yönetmeliklerin yetersiz olduğunu düşünüyorum.
   
 3. Uğur B.

  Uğur B. CMNet Üyesi

  Konuyla ilgili çalışmalar devam ediyor. Söylediklerini dikkate alacağım. Bizlerde ekip olarak o konuda eksiklik olduğuna inanıyoruz. Hatta ilk eğitim konumuz.
   
 4. Uğur B.

  Uğur B. CMNet Üyesi

  Eğer konuyla ilgili detaylı bilgi almak isterseniz bilgi@ankacevre.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.