Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

çevre eğitimi

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Uğur B. tarafından paylaşıldı.

1. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

Arkadaşlar çıkan yeni yönetmelikler ve mevzuatlara göre ve gelişen çevre sektörüyle ilgili birçok konuda, alanında uzman kişiler tarafından, çevreyle ilgili birçok konuda eğitimler verilecektir. Eğitimlerle ilgili olarak sizlerin almak istediğiniz ya da şu eğitim olursa daha iyi dediğiniz öneri ve fikirlerinizi alabilirmiyim.Yardımlarınızdan ve katkılarınızdan dolayı şimdiden teşekkür ederim.

Not:Bizlerin vereceği eğitim konularını bilerek yazmıyorum. Vereceğimiz konular bellidir. Amacımız sadece bu eğitimlere ilave olabilecek ya da gözümüzden kaçırdığımız konuları objektif bir şekilde tespit edebilmek. Eğitim konularını,tarihleri ve yerlerini önümüzdeki günlerde ayrı bir forum altında tekrardan duyuracağım.

2. nilbayram

nilbayram CMNet Üyesi

ne zaman bu eğitimler arkadaşım :):) Bence şu çevre görevlilerin firmaların aylık rutin denetimlerini yaparken nasıl bir yol izlenilmeli nasıl bir denetim tutanağı hazırlanmalı çünkü yönetmeliklerde çevre görevlilerin sorumlusu olduğu tesis için mevzuat hükümlerine göre iç tetkik programı hazırlamakla yükümlüğü olduğu belirtilmekte fakat hiçbir yerde iç tetkik raporlarıyla ilgili bilgi bulunmamaktadır.Bence bu konuyla ilgilide bir eğitim verilebilir çünkü gerçekten bu konuda yönetmeliklerin yetersiz olduğunu düşünüyorum.

3. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

Konuyla ilgili çalışmalar devam ediyor. Söylediklerini dikkate alacağım. Bizlerde ekip olarak o konuda eksiklik olduğuna inanıyoruz. Hatta ilk eğitim konumuz.

4. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

Eğer konuyla ilgili detaylı bilgi almak isterseniz bilgi@ankacevre.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

çevre eğitimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Eğitimi ve Kimyasal Çevre Kirliliği

İlgili döküman ektedir.. İYİ ÇALIŞMALAR
  2. Çevre ve Orman Bakanlığı çevre izin ve lisans eğitimi

Antalyada önümüzdeki günlerde yapılacak olan Çevre İzni ve Lisansı Eğitimine dair; Eğitim Programları Eğitim Ücretleri Konaklama Bilgileri Katılımcı listeleri vb. dökümanlar ektedir.
  3. "Çevre Mevzuatı" ve "Çevre İzin/Lisans" Eğitimi

Merhabalar; UENCO Uluslararası Enerji ve Çevre Teknolojileri Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. olarak; 08 Mart Perşembe (09:00 - 17:00) : "Çevre Mevzuatları Kapsamında Yer Alan Yükümlülükler ve 16 Mart Cuma (09:00 - 17:00) : "Çevre İzinleri ve Çevre Bilgi Sistemi Kullanımı ve Uygulama Eğitimi" düzenlenecektir. Eğitimlerden herhangi birine katılmak isteyenlerin; ilgili eğitime...
  4. Tse çevre yönetim sistemi dokümantasyon eğitimi ve çevresel risk değerlendirme eğitimi

Çevre Yönetim Sistemi Dokümantasyon Eğitimi Eğitim Amacı Çevre Yönetim Sistemleri Dokümantasyonu içinde yer alan Çevre Politikası ve Çevre Hedefleri, Çevre El Kitabı, standardın öngördüğü Prosedürleri, Acil Eylem Planları, Çevre Boyutları ve Etkileri Tablosu, proseslerin etkin planlanması, uygulanması ve kontrolünü sağlamak için kuruluşun ihtiyaç duyduğu dokümanları kuruluşun büyüklüğü ve...
  5. Çevre görevlisi ve danişmanliği için çevre mevzuat eğitimi

Çevre danışmanlığı firması yada çalıştığınız firmada çevre görevlisi olarak görev alacağınız konularda nelere dikkat etmeniz gerektiği, çevre görevlisi olarak çevre ve şehircilik bakanlığına yapacağınız yasal bildirimlerde hangi yönetmeliklere tabii olduğunuzla ilgili bilgilerin yer alacağı bir eğitim düzenlenecektir. Eğitimlerimiz hafta içi gurubumuz ve hafta sonu grubumuz olacak şekilde...