Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre görevlileri vize başvuruları ve eğitim şartı

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında İ.Ercan tarafından paylaşıldı.

1. İ.Ercan

İ.Ercan CMNet Üyesi

"Çevre Görevlisi, Çevre yön. Bir. ve Çevre Dan. Fir. Hakk." yönetmeliğinin 15. maddesinin 2. fırkasında da geçtiği üzere:

"(2) Çevre görevlileri tarafından yapılacak vize baş vurularında 17 nci madde gereğince eğitim alındığına dair belgenin sunulması zorunludur."

Eğitim almak ve belgelemek zorundayız.

Bu eğitimlerden nasibini alan var mı? veya hakkında bilgisi olan var mı?.

2. vize dönemimde yani 4 yıl içerisinde bakanlığın yapacağı eğitime gideceğiz demek oluyor ne bilgisi almak istiyorsuzn herşey acık :D

3. İ.Ercan

İ.Ercan CMNet Üyesi

tarihleri ve yeri konusunda...

siz aldınız mı?

4. hım kesin değil daha yönetmelikte yeni cıktım

yok hocam eğitim filan almadım ihtiyacım da yok :) sizin aceleniz ne merak ettim

5. İ.Ercan

İ.Ercan CMNet Üyesi

eğitimde acele etmek lazım..eğitim şart. :)

6. Gülin Ç.

Gülin Ç. CMNet Üyesi

henüz öyle bir eğitim açılmadı ki ayrıca belge 5 yıl geçerli henüz ihtiyacımız yok 2016 ya kdr benm belgem

7. İ.Ercan

İ.Ercan CMNet Üyesi

İşte bende onu soruyordum..Yoksa yapaacak bir şey yok..

8. Gülin Ç.

Gülin Ç. CMNet Üyesi

yönetmelik daha yeni grdi yürürlüğe bence eğitimler yıl ortasını bulur.

9. realastala

realastala CMNet Üyesi

Hem Yönetmeliğin bu haliyle kalacağını nerden biliyorsunuz.Bence fazlacana revizyona uğrayacak.

10. Fatih Çoban

Fatih Çoban CMNet Üyesi

Bence sen yönetmelik kanun vs revizyona uğramadan bir kaç eğitime git, dostlar alışverişte görsün en azından, yoksa içine dert olacak :)

Çevre görevlileri vize başvuruları ve eğitim şartı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Görevlileri

Bir şirkete çevre danışmanlık teklifi verildigimde bana sorulan sorular sunlar oldu. 1.Ayda 1 denetim oldugunu biliyorm fakat bu şirketle ne kadar zamn calısacagını sordu??? 2.firma olarak bakanlıktan onaylı bir belge veriliyormu diye.. cevaplarsanız sevinirim
  2. Çevre Görevlileri

çevre görevlileri bir tesise gittiklerinde neler yapmalıdır ve ayrıca yönetim planı cıkarmaları gerekiyor bu plan nasıl olmalıdır. yardımcı olursanız sevinirim...
  3. "Çevre İzinleri ve Çevre Bilgi Sistemi Kullanımı"- Eğitim Duyurusu!

Sayın Yetkili; UENCO Uluslararası Enerji ve Çevre Teknolojileri Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. olarak; 17 Şubat Cuma (09:00 - 17:00) : "Çevre Mevzuatları Kapsamında Yer Alan Yükümlülükler" ve 24 Şubat Cuma (09:00 - 17:00) : "Çevre İzinleri ve Çevre Bilgi Sistemi Kullanımı ve Uygulama Eğitimi"...
  4. Çmk-2 örnek vize soruları arıyorum

çmk-2 örnek vize soruları lazım yardımcı olabilecek var mı?
  5. Belediyede çalışan çevre görevlileri

Arkadaşlar merhaba, Belediyeye ait arıtma tesisleri Ek- 1 e giren ve çevre izni almış arkadaşlar var mı? Ek 1 olduğu için çevre iznini mutlaka çevre yönetim birimi yada çevre danışmanlık firması çevre iznini almalı? Çevre Görevlisi ve Çevre Danışamanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik mdde 7 (3) bendinde belediyeler için en az bir çevre görevlisi çalışması işlemler için yeterliymiş gibi...