Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre görevlilerinin katılmak zorunda olduğu bakanlık eğitimleri..

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında İ.Ercan tarafından paylaşıldı.

1. İ.Ercan

İ.Ercan CMNet Üyesi

"Çevre Görevlisi, Çevre yön. Bir. ve Çevre Dan. Fir. Hakk." yönetmeliğinin 15. maddesinin 2. fırkasında da geçtiği üzere:

"(2) Çevre görevlileri tarafından yapılacak vize baş vurularında 17 nci madde gereğince eğitim alındığına dair belgenin sunulması zorunludur."

Eğitim almak ve belgelemek zorundayız.

Bu eğitimlerden nasibini alan var mı? veya hakkında bilgisi olan var mı?..

Çevre görevlilerinin katılmak zorunda olduğu bakanlık eğitimleri.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İş görüşmesinde her soruya yanıt vermek zorunda değilsiniz..

Söyleşiyi yapan kişinin röntgen bakışının sınırları olmalıdır. İş görüşmesinde yöneltilen sorular çalışma performansı veya iş ilişkisi ile bağlantılı olmalıdır. Özel alana giren soruları yanıtlamak zorunda değilsiniz. 'Kabul edilemez soru'larda gerçek niyetlerinizi gizlediğinizde veya kısaca gerçeği söylemediğinizde sizi kimse suçlayamaz. Aşağıda belirtilen konulara ilişkin sorular...
  2. Çevre eğitimleri

Arkadaşlar merhabalar. Çevre Görevlisi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkındaki Yönetmelik kapsamında aylık bazda verilmesi gereken bir eğitimden bahsediliyor.Bununla ilgili elinizdeki çalışmaları paylaşabilirseniz sevinirim. Herkese kolaylıklar diliyorum...
  3. Çevre görevlilerinin tüm yükümlülükleri

Arkadaşlar daha önce verilip verilmediğini bilmiyorum biraz göz attım fakat bulamadım. Sanayicilerin ve çevre il müdürlüklerinin bakanlığa karşı tüm yükümlülüklerini ekteki dosyada pdf formatında bulabilirsiniz. İşinize yaraması ve işinizi kolaylaştırması ümidiyle...iyi çalışmalar dilerim...
  4. Çevre yönetim birimi eğitimleri hkk

Arkadaşlar merhaba, Çevre Yönetim Biriminin Tesiste düzenleyeceği eğitimlere tüm çalışanların katılması mecburi midir? Yoksa bu eğitimin sadece işçilere ve üretim elemanlarına mı verilmesi gerekiyor? Muhasebe, Mali işler, Satın Alma, Pazarlama vs. birimler eğitimlere katılmayı istemiyorlar. Eğitim formatında 4 nolu eğitimin isteğe göre sadece yöneticilere verileceği belirtiliyor. Buradan...
  5. Çevre mühendislerini her fırsatta suçlayan bakanlık yetkilileri hakkında suç duyurusu

Çevre mühendislerini ne çevre bakanlığı kadrolarına almak için ne de çevre görevlisi olmak için ehil görmeyen ve forumlarda sorduğumuz sorulardan çoğunlukla hareket ederek kulislerde çevre mühendisleri bu işi bilmiyorki biz onlara emanet edelim diyen, bir yönetmelik çıkarıp sanayicileri zorunlu tutup bu ülkenin üretimi için mücadele eden sanayicileri yine birçoğunu muaf yapmak ya da görmezden...