Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre görevlilerinin tüm yükümlülükleri

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında İbrahim Eker tarafından paylaşıldı.

1. İbrahim Eker

İbrahim Eker CMNet Üyesi

Arkadaşlar daha önce verilip verilmediğini bilmiyorum biraz göz attım fakat bulamadım. Sanayicilerin ve çevre il müdürlüklerinin bakanlığa karşı tüm yükümlülüklerini ekteki dosyada pdf formatında bulabilirsiniz. İşinize yaraması ve işinizi kolaylaştırması ümidiyle...iyi çalışmalar dilerim...

Ekli Dosyalar:

Çevre görevlilerinin tüm yükümlülükleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi)

Arkadaşlar E-Çevre izinleri ile ilgili tüm sorunlarınız için yeni iletişim bilgileri; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri Destek Hattı Tel: 0312.586.35.81 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri E-Posta : izinlisans2@csb.gov.tr Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Bilgi Sistemi E-Posta: cevre.bilgi@csb.gov.tr Not: Daha önce destek verdiğimiz...
  2. Çed sürecinde idk toplantısı proje sahibini yükümlülükleri nelerdir?

yarın idk kurulunun onune proje sahıbı olarak cıkacagız bu toplantıda neler sorulur mumkun mertebe bılgı verırmısınız .
  3. Çevre görevlilerinin katılmak zorunda olduğu bakanlık eğitimleri..

"Çevre Görevlisi, Çevre yön. Bir. ve Çevre Dan. Fir. Hakk." yönetmeliğinin 15. maddesinin 2. fırkasında da geçtiği üzere: "(2) Çevre görevlileri tarafından yapılacak vize baş vurularında 17 nci madde gereğince eğitim alındığına dair belgenin sunulması zorunludur." Eğitim almak ve belgelemek zorundayız. Bu eğitimlerden nasibini alan var mı? veya hakkında bilgisi olan var...