Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre görevlisi 2012 sınavı

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

Merhaba
    mayıs 2012 de çevre görevlisi sınavı yapıldı. Bu yıl içinde tekrar olacak mı sınav ben arastırdım fakat bulamadım. Şimdiden tesekkur ederım.

2. Meltem OSMANOĞLU

Meltem OSMANOĞLU CMNet Üyesi

mümkünse olmasın lütfen :)

onurcelep ve Ezgi Özturan bunu beğendi.
  3. Merve Yeşildağ

bana acil tarih lazim ama

4. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

burası çevre mühendisleri platformu...

onurcelep bunu beğendi.
  5. Merve Yeşildağ

buranin ne sitesi oldugunu biliyorum bende cevre muhendisiyim cevre gorevlisiyle ilgli olumlu olumsz bu sitede cok konu acıldi tartismak icin acmadim bu baslgi eger bilgniz yoksa cevap yazmayin ne sitesi oldugunu sizdn ogrenecek deglim biliyorum

envercigsar bunu beğendi.
  6. Merve Yeşildağ

bir konuda bilgnizde yoksa yorumunuzda olmasin

7. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

Çevre görevlisi sınavı ne zaman olacak diyen bir çevre mühendisi?? bu daha ilginç!
    Soruna cevap vermedim zaten.. umurumda değil bu sınav...
    tavsiyen yerine google a bakmayı dene sende..uzatmamak adına yorum yapmadım son mesajına abartma istersen!

8. Merve Yeşildağ

akil verme bisey bilmedgn beli ayrica cevre muhendisleri sinavsz bu belgeyi almaya sahp ben arastirdm son care buraya yazdm bulamadm diye fikrin yoksa cevap yazma

9. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Konuya yeterince müdahale etmedik ama hala uzuyor. Konu kilitlenmiştir.

Tuğba Coşkun bunu beğendi.
Çevre görevlisi 2012 sınavı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Görevlisi Sınavı Duyurusu

[FONT=&quot]ÇEVRE GÖREVLİSİ SINAVI UYGULAMA TAKVİMİ [FONT=&quot]Yukarıda belirtilen takvim;[FONT=&quot] Çevre Denetimi Yönetmeliği kapsamında, Kasım-Aralık 2009, Ocak 2010 Aylarında Bakanlık tarafından düzenlenen Çevre Görevlisi Eğitimine katılan katılımcılar ve 15 Şubat- 03 Mart 2010 tarihinde düzenlenecek Çevre Görevlisi Eğitimine katılacak katılımcılar...
  2. Çevre bakanlığı, "çevre görevlisi sinavi" için yürütmeyi durdurma kararı alındı

7 Mart 2010 tarihinde yapılan Çevre Görevlisi Sınavında sorulan sorulardan 8 iptal 4 şık değişimi haricinde 10 soru iptali için mahkemeye verilmiştir.Şu an için gelinen aşamada mahkeme itiraz edilen soruların incelenmesi için yürütmeyi durdurarak bakanlığa 30 gün süre vermiştir.Süre mayıs ayı sonu itibariyle sona ermektedir.Süre sonuna kadar bakanlık soru kitaplarını ve cevap anahtarlarını...
  3. çevre görevlisi sınavı

Merhabalar, çevre görevlisi sınavına katılmak istiyorum fakat sınav ücreti ve çevre görevlisi belgesi ücreti hakkında hiç bir bilgi bulamadım. Sadece sınav ücretimi ödüyoruz, belge içinde ayrı birücret ödeniyor mu acil bilgilendirirseniz sevinirim..
  4. Mayıs 2012 Çevre Görevlisi Sınavı Başvurusu Hk.

Mayıs 2012 sınavına girdiniz ve kazandınız yapmanız gereken işlemler şunlardır; 1-) Başvurusunu e-izin portalınızda da yapmalısınız, (sınavda başarılı olsanız da bu kaydın e-izin portalı üzerinden işlem görebilmesi için sınav başvurusu yapmalısınız.) 2-) Bilgilerinizi kontrol edin kişi bilgilerinizde kimlik bilgilerini eksiksiz doldurun ve eğitim bilgileri sayfasında diplomanızı dijital...
  5. Çevre görevlisi sınavı

Arkadaşlar çevre görevlisi sınavı 2013 yılında hangi zamanlarda yapılacağı hakkında bilgisi olan arkadaşlarım bilgilerini paylaşabilirler mi? Bakanlığın sayfasında bulamadım veya göremedim.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.