• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre görevlisi aday eğitimi(vize eğitimi değil)

Orhan Eskicioğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ALMERGROUP- AYTEMİZ PETROLCÜLÜK TİC. LTD. ŞTİ.
Arkadaşlar geçtiğimiz ay yapılan aday eğitimine katıldım.Sertifikayı aldım ancak halen belgeyi çıkarmak için bakanlığa başvuruda bulunmadım.Bu başvurunun belirli bir süresi varmıdır?Yani önümüzdeki haftalarda çıkarmak istesem sorun yaşarmıyım?

Sorum olacak ben sistemden gereken bilgileri yaptım geçici mezuniyet belgesi fotosu ve katılım belgesi fotosu mobil İmza ile onaylamak gibi işlemleri vardı işlemin olup olmadığını nasıl kontrol edebilirim... Çevre görevlisi belgesi başvurusunda

@orhan esk
bildigim kadariyla katilim sertifikasinin 1 yıl geçerliliği var. ama yine de tuçev i ya da bakanlığı arayıp sorun.

@F.Elçi
belgeleri yüklerken mobil imza ile imzalama kısmında sıkıntı çıkmadıysa sorun yok demektir. aynı zamanda da yükledikten sonra sistemde yükledigin belgeleri görüntüleyip de emin olabilirsin.

@orhan esk

Eğitimde de bu konu ile bilgilendirme yapılmıştı, Eğitimden itibaren 1 yıl süre geçerliliği olduğu söylenmişti. Dolayısıyla 1 yıla kadar sorun yaşamazsın diye düşünüyorum... Kolay gelsin...