Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre görevlisi aday eğitimi(vize eğitimi değil)

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında orhan eskicioğlu tarafından paylaşıldı.

1. orhan eskicioğlu

orhan eskicioğlu CMNet Üyesi

Arkadaşlar geçtiğimiz ay yapılan aday eğitimine katıldım.Sertifikayı aldım ancak halen belgeyi çıkarmak için bakanlığa başvuruda bulunmadım.Bu başvurunun belirli bir süresi varmıdır?Yani önümüzdeki haftalarda çıkarmak istesem sorun yaşarmıyım?

aylineraydın_ae bunu beğendi.
  2. FERHAT ELÇİ

FERHAT ELÇİ CMNet Üyesi

Sorum olacak ben sistemden gereken bilgileri yaptım geçici mezuniyet belgesi fotosu ve katılım belgesi fotosu mobil İmza ile onaylamak gibi işlemleri vardı işlemin olup olmadığını nasıl kontrol edebilirim... Çevre görevlisi belgesi başvurusunda

3. Tolgay Doğan

Tolgay Doğan CMNet Üyesi

bildigim kadariyla katilim sertifikasinin 1 yıl geçerliliği var. ama yine de tuçev i ya da bakanlığı arayıp sorun.

belgeleri yüklerken mobil imza ile imzalama kısmında sıkıntı çıkmadıysa sorun yok demektir. aynı zamanda da yükledikten sonra sistemde yükledigin belgeleri görüntüleyip de emin olabilirsin.

4. FERHAT ELÇİ

FERHAT ELÇİ CMNet Üyesi

teşekkür ederim sisteme baktım değerlendirmede yazıyor emisyon belgeside geç çıkıyor

5. Ali KOCAOĞLU

Ali KOCAOĞLU CMNet Üyesi

Eğitimde de bu konu ile bilgilendirme yapılmıştı, Eğitimden itibaren 1 yıl süre geçerliliği olduğu söylenmişti. Dolayısıyla 1 yıla kadar sorun yaşamazsın diye düşünüyorum... Kolay gelsin...

FERHAT ELÇİ bunu beğendi.
  6. orhan eskicioğlu

orhan eskicioğlu CMNet Üyesi

Teşekkür ederim

Çok teşekkürler