Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre görevlisi atama işlemleri

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

merhaba, bir konuda kafam karıştı daha önceden cevaplanmış ise kusura bakmayın ama sorunuma çözüm olacak bir cevap bulamadığım için açıyorum bu başlığı.sorunum şu, çevre görevlisi olarak şu an çalıştığım tesiste çevre bilgi sisteminde görlüyrum. fakat ben kendi cevre iznı e- izin kısmına yani kendi kişisel sayfamda herhangı bır ıslem yapmadım. ne yapmam gerek. çalıştıgım tesıs kayıtlı ve şifresi kullanıcı kodu geldi. bundan sonraki adımım ne olmalı?yardımcı olursanız cok sevınırım. tesekkur ederım.

Çevre görevlisi atama işlemleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre görevlisi belgesi alınması işlemleri

21.11.2013 tarih ve 28828 sayılı Çevre Görevlisi Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik'te belirtilen, ilk kez çevre görevlisi belgesi alacak kişilere eğitim ve sınav şartı getirilmiştir, bakanlıktan eğitim ve sınavlar ile ilgili duyuru yapılmadığı için belgelendirme sürecinin nasıl ilerleyeceği kesin değildir fakat biz yönetmeliği baz alarak işlemleri...
  2. mevcut tesisin şubesine çevre görevlisi atanması işlemleri

merhaba, ambalaj atıkları toplama ayırma tesisinde çalışmaktayım.tesisimizin şubesi açıldı adres farklı, vergi numarası aynı olacak şekilde. tesisi çbsye kaydettim il çevreden kullanıcı kodu ve şifremizi aldık.şimdi benim bu tesis için GFB başvurusunda bulunmam gerekiyor. eizin sisteminde kendi sayfamda mevcut tesis gözüküyor, şube olarak açılan tesis gözükmüyor bunun için ne yapmam gerekiyor....
  3. çevre görevlisi olarak atama işlemleri

merhaba ben sağlık müd.lüğüne bağlı çevre mühendisiyim. Aynı zamanda çevre görevlisiyim. Müdürlük bünyesinde ikinci bir çevre görevlisi olmadığından çevre yönetim birimi kuramadık. Ben de yine müdürlüğe bağlı bir hastanede çalışmaya başladım. Hastaneye kendimi çevre görevlisi olarak atama aşamaları nelerdir. yardımcı olursanız sevinirim. ben biraz araştırdım. cevre.cop.gov.tr adresinden giriş...
  4. Çevre Görevlisi Atama Bildirimi Hakkında

Aşağıdaki bent gereği çevre görevlisinin ayrılması durumunda çevre bakanlığına dilekçeyle bildirim yapmak zorunda mıyız? sistemden yaptığımız değişiklik bildirim sayılır mı? b) Çevre görevlisi belgesine sahip personelin firmadan ayrılması veya işe başlaması durumunda Bakanlığa on iş günü içerisinde haber vermekle,
  5. E-Çevre İzinleri Ek-2 Kapsamında Tesis için Çevre Görevlisi Atama İşlemleri Hk.

Arkadaşlar çevre görevlisi belgesinizi aldınız ve Firmaya bağlı Ek-2 kapsamlı tesiste çevre görevlisi olarak işe başladınız. E-Çevre İzinleri protokol işlemleri şu şekildedir; Protokol işlemi e-izin sisteminde yapılacağı için ayrı olarak belge üzerinde protokol yapmanıza gerek yoktur. Hem Çevre görevlisi olarak sizin hem de İşletme yetkilinizin mobil imza yada e-imzasının olması mutlaka...