• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre görevlisi atama

f.merve

Kayıtlı Kullanıcı
Organize sanayi bölgesinin çevre mühendisiyim.Firmaya kendimi çevre görevlisi olarak atamak isterken 'Tesis bilgileri okunamadı ya da birden fazla tesis bilgisi bulundu' diye bir ibare çıkıyor.Bunun nedeni nedir acaba?Eksik bilgi de yok fazla bilgi de.Aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar var mı? Yardımcı olurlarsa sevinirim.

Yardım edecek yok mu?

Bilgileri kontrol ettim tesis yetkilisini değiştirdim hatta yanlıştı.Acaba tekrar mı tesis eklemem gerekiyor arıtma tesisinin izni için kendimi atayacaktık.Arıtma tesisini eklemem mi gerekiyor.Organize sanayiye direkt kendimi atayamıyor muyum?

firmanın başka tesisleri de var ise sizin atanacak olduğunuz tesisi eklemeniz ve il müdürlüğünün onaylaması gerekir. Daha sonrasında kendinizi atayabilirsiniz.

henüz açılmadı atanacağım tesis.Bu süre zarfında firmaya atama işlemi yapılmıyor mu?Kendimi atamam için mutlaka izin alması gereken bir firma mı olması gerekiyor?organize sanayilerde bir çeşit belediye tarzı bir kurum.organize sanayi bölge müdürlüğününe kendimi atayamıyor muyum?